Silvan olayina sorusturma

Turk silahli kuvvetlerinin eski hastaligi yine nuksediyor ,arada birdeosa ayni hafife alma durumu acik bir pravokasyona gebe sikintili bir durum nesrediyor. Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'ya yönelik operasyona katılan Jandarma Bölge...

 1. #1
  Silvan olayina sorusturma
  Turk silahli kuvvetlerinin eski hastaligi yine nuksediyor ,arada birdeosa ayni hafife alma durumu acik bir pravokasyona gebe sikintili bir durum nesrediyor.


  Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde PKK'ya yönelik operasyona katılan Jandarma Bölge Komutanlığı'na bağlı birliklerin ilçeden provokasyona açık şekilde yaya olarak ayrılmasının karargâhta rahatsızlık yarattığı öğrenildi

  Jandarma Genel Komutanı Galip Mendi'nin talimatı üzerine konuyla ilgili jandarmada inceleme başlatıldı. Jandarmanın bağlı olduğu içişleri Bakanlığı da bu konuda adım attı ve soruşturma açtı.

  Silvan olayina sorusturma

  Silvan olayina sorusturma


 2. #2
  O bölgede vatan haini teröristlerin arasında bu askerleri bu şekilde yürütmek bence planlı bir hareket gibi. O emri veren komutan bunu düşünemeyecek kadar cahil değildir kesinlikle. Belkide bir provakasyon çıksın hükümet zor durumda kalsın düşünceside olabilir. Soruşturmanın aceleyle tamamlanıp bu askerleri o teröristlerin arasından yürütenlerden hesap sorulması lazım. Resimdeki sözde vatandaşların kin dolu bakışları çok şey anlatıyor.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler