Pkk'ya silah ve destek veren ülkeler

Bugün yazarı Aslan Değirmenci, Türkiye'nin bölgeyi silahlandırdığı yönündeki iddiaların kara propaganda olduğunu belirterek, PKK'yı silahlandıran ve PKK'ya eğitim veren ülkeleri sıraladı. İşte o ülkeler; Yazıda yer alan bilgilere göre;...

 1. #1
  Pkk'ya silah ve destek veren ülkeler
  Bugün yazarı Aslan Değirmenci, Türkiye'nin bölgeyi silahlandırdığı yönündeki iddiaların kara propaganda olduğunu belirterek, PKK'yı silahlandıran ve PKK'ya eğitim veren ülkeleri sıraladı. İşte o ülkeler;

  Yazıda yer alan bilgilere göre; ilk etapta göze çarpan ülke Rusya oluyor...

  RUSYA  Rusya’dan PKK’ya yeni yıl hediyesi olarak gönderilen Sam füzeleri, RPG roketatarlar, 60 milimetrelik havan topu ile bunlara ait mühimmat, uzaktan kumandalı mayınlar, gece görüş dürbünleri ve Kalaşnikof marka silahları manşet yapmıyorlar.

  Kalaşnikoflar’da ise yüzde 70’lik oranla Rusya ilk sırada. Mayın teminatı konusunda ise ikinci sırada. Roketlerde de durum değişmiyor. PKK’nın hastanelere bile atmaktan çekinmediği roketlerin menşei incelendiğinde adres yine Rusya çıkıyor. Tespitler göre PKK’nın kullandığı roketlerin yüzde 65’i Rusya'ya ait.

  Tabanca ve el bombaların birçoğunda da Rusya imzası var. Bugünlerde terör ve vesayet çukurlarında ismini sıklıkla duyduğumuz suikast silahı Kannaslar’da yine Rusya yüzde 50 ile önde görülüyor.

  İNGİLTERE  Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçaklarıyla roketatarlar PKK’ya teslim ediliyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının İngiltere orijinli olduğu tespit ediliyor.

  ALMANYA
  Almanya kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK’ya füze gönderiyor. İtalya’yı mayınlar konusunda izleyen diğer ülke ise Almanya. Almanya ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verildiği bir ülke.

  ABD  Silahların seri numaralarını silen ABD, PKK’ya her türlü silahı aktarıyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının ABD orijinli olduğu tespit ediliyor. ABD'nin bir diğer desteği ise el bombaları

  İTALYA  İtalya da ABD gibi silahların seri numaralarını silerek PKK'ya veriyor. Son on yılda güvenlik güçlerinin PKK’ya yaptığı operasyonlarda ele geçirdiği mayınların yüzde 60’ı İtalya’ya ait. Tabancalarda da İtalya imzası var. İtalya ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verildiği bir ülke.

  ÇİN  Çin de ABD ve İtalya gibi silahların seri numaralarını silerek PKK'ya veriyor. Rusya'dan sonra Kalaşnikof teminatında ikinci sırada.

  İSPANYA  PKK'ya seri numaraları silinmiş silah ve tabanca teminatı. Ayrıca PKK'lı teröristlere siyasi eğitimin verilmesi...

  İSRAİL  PKK'ya seri numaraları silinmiş silah ve tabanca teminatı.

  ÇEKOSLOVAKYA  PKK'ya tabanca teminatı.

  SURİYE  PKK'lı teröristlerin kamplarının olduğu ve terör eğitimi istihbarat birimlerince verili

  IRAK  PKK'lı teröristlere terör eğitimi istihbarat birimlerince veriliyor.

  ERMENİSTAN  PKK'lı teröristlere terör eğitimi istihbarat birimlerince veriliyor.

  HOLLANDA  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor.

  BELÇİKA  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor.

  İSVİÇRE  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

  YUNANİSTAN  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

  FRANSA  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

  DANİMARKA  PKK'lı teröristlere siyasi ve örgütsel eğitim veriliyor

  SIRBİSTAN  Sırplar ile PKK arasında ciddi oranda Balkan coğrafyası için uyuşturucu ticareti yapılıyor. Sırp ve PKK arasında uyuşturucu ortaklığı var.
  Perdelenmek istenen envanter
  Türkiye
  ’nin bölgeyi silahlandırdığı yönündeki kara propagandayı tüm hızıyla sürdüren malum medya, PKK’nın kullandığı silahların menşei konusunda nedense tek bir araştırmacı gazetecilik yapmıyor. Ülke aleyhine masa başı üretilen haberlerle algı operasyonu yapıyor, toplum mühendisliğine soyunuyor, ihanet manşetleri ve yazılarıyla haysiyet katliamına imza atıyorlar.


  Bu gazeteciler...

  Rusya’dan PKK’ya yeni yıl hediyesi olarak gönderilen Sam füzeleri, RPG roketatarlar, 60 milimetrelik havan topu ile bunlara ait mühimmat, uzaktan kumandalı mayınlar, gece görüş dürbünleri ve Kalaşnikof marka silahları manşet yapmıyorlar.

  Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne ait kargo uçaklarıyla PKK’ya teslim edilen roketatarları gündemlerine hiç almıyorlar.

  Almanya’nın kod numaralarını ordu envanterinin dışında tutarak PKK’ya gönderdiği füzeleri köşelerine taşımıyorlar.

  Seri numaralarını silerek Çin, İspanya, İtalya, ABD ve İsrail’in PKK’ya aktardığı silahları da deşifre etmiyorlar.

  Örneklendirelim...

  Son on yılda güvenlik güçlerinin PKK’ya yaptığı operasyonlarda ele geçirdiği mayınların yüzde 60’ı İtalya’ya ait. İtalya’yı mayınlar konusunda izleyen iki ülke ise Rusya ve Almanya.

  Kalaşnikoflar’da ise yüzde 70’lik oranla Rusya ilk sırada. Rusya’yı Çin ve Balkan ülkeleri izliyor.

  Bugünlerde terör ve vesayet çukurlarında ismini sıklıkla duyduğumuz suikast silahı Kannaslar’da yine Rusya yüzde 50 ile önde görülüyor. Ele geçirilen diğer suikast silahlarının İngiltere ve ABD orijinli olduğu tespit ediliyor.

  Roketlerde de durum değişmiyor. PKK’nın hastanelere bile atmaktan çekinmediği roketlerin menşei incelendiğinde adres yine Rusya çıkıyor. Tespitler göre PKK’nın kullandığı roketlerin yüzde 65’inin Rusya’ya, bir kısmı bugünlerde Türkiye karşıtlığı ile öne çıkan Irak ve Çin’e ait olduğu gözlemleniyor.

  Tabancalarda Çekoslovakya, İspanya ve İtalya imzası olduğu belirlenirken, el bombalarında Rusya, Alman ve ABD’nin birbiriyle yarıştığı görülüyor.

  Kamplar Suriye, Irak, İran, Ermenistan’da, terör eğitimi istihbarat birimlerince, siyasi eğitim ise Almanya, Hollanda, İtalya, Belçika, İsviçre, İspanya, Yunanistan, Fransa ve Danimarka’da veriliyor. Kurye olarak bölgede cirit atan İngiliz ve Alman gazetecilerin varlığı da artık sır değil.

  Tüm bunlar malum medya tarafından haber değeri taşımıyor. Sırplar ile PKK’nın uyuşturucu ortaklığı da gündeme getirilmiyor.

  Getirmezler!

  Getiremezler!

  Çünkü aynı merkezlerden besleniyor, aynı stratejiyi benimsiyor, aynı hedef doğrultusunda hareket ediyorlar.

  Kendilerine verilen görev; ülkeyi zaafa uğratmak, kardeşler arasını açmak, kamu otoritesini zayıflatmak, kaos meydana getirmek, kirli ittifakları yaptıkları haberlerle perdelemek. İşte bunun için yalan bilgi üretiyor, bilgiyi yalan olan başka bir bilgi ile harmanlayarak veriyor, bilgiyi eksik sunuyor ve fazladan çarpıtıcı bilgi ekleyerek bilgi kirliliği meydana getiriyorlar.

  Ve bunun için; Türkiye’nin bölgeyi silahlandırdığını iddia ediyorlar.
  Konu MURATS44 tarafından (05.01.2016 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler