Kitap (Gülen’in ağlattığı Müslümanlar)

Fetullah hocanin akil sagligi su siralarda yine tartisilmaya baslandi.merak edenler icin hoca hakkinda yazilmis kitapbile var mahkeme basvurusu dahi var. Gülen’in ağlattığı Müslümanlar 12 Eylül mağdurlarından biri olan Selim Çoraklı, 1980’li...

 1. #1
  Kitap (Gülen’in ağlattığı Müslümanlar)
  Fetullah hocanin akil sagligi su siralarda yine tartisilmaya baslandi.merak edenler icin hoca hakkinda yazilmis kitapbile var mahkeme basvurusu dahi var.

  12 Eylül mağdurlarından biri olan Selim Çoraklı, 1980’li yılların sonlarında Fetullah Gülen Cemaati ile tanıştı. Sızıntı ve Yeni Ümit Dergisi ve Zaman Gazetesi yazarlığından üniversite sorumluluğuna, esnaf hizmetleri imamlığından Makedonya Zaman gazetesi temsilciliğine kadar Gülen Cemaati’nin birçok kademesinde üst düzey görev yaptı. 1999 yılında Gülen Cemaati ile gördüğü bazı İslami yanlışlar sebebiyle yollarını ayırdı. Gülen ve cemaatinin İslami sapmalarının ne olduğu hususunda 15 senedir değişik gazete ve dergilerde eleştirel yazılar yazdı. Birçok TV programında Gülen’in yaptığı yanlışları dile getirdi. Seksenden fazla yayınlanmış kitabı olan Selim Çoraklı son olarak “Gülen’in Ağlattığı Müslümanlar" isimli bir kitap kaleme alarak Gülen’in 1970’li yıllardan 2014 yılına kadar diğer İslami cemaatlerle çatışmalarını belgelerle ortaya koydu.

  İŞTE ESKİ İMAM SELİM ÇORAKLI’NIN İSTANBUL ANADOLU 14. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ’NE YAPTIĞI BAŞVURU DİLEKÇESİ:

  İSTANBUL ANADOLU
  14. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE
  10.10.2015
  ESAS NO : 2015/79
  DAVA TARİHİ : 23.02.2015
  DAVACI : FETULLAH GÜLEN – 43627119878
  DAVALILAR : 1- SELİM ÇORAKLI


  Ugur bunu beğendi

 2. #2
  Yanlışın neresinden dönersen kardır derler,,,doğru derler...
  kitabın başlığıda süper olmuş.teşekkürler...
  Ugur bunu beğendi
  Kitap (Gülen’in ağlattığı Müslümanlar)

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler