Muhabbet Kuşu Bakımı ve Besleme Bilgileri

Muhabbet Kuşu Muhabbet Kuşunun Özellikleri Muhabbet kuşları kafalarının her iki yanındaki gözleri sayesinde çok geniş bir alanı görebilirler ve objeleri tıpkı insanlar gibi renkli algılarlar (Saniyede 150 resim).Buna karşılık insanlar...

1. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 29.10.2014
    yavru kus
    merhaba ben iki gun once 6 haftalik bir kus aldim. yeme icmesinde sorun yok. elimden bile yiyor. ama henuz ucmayi beceremiyor. elimdeyken bazen heyecanlanip ucmaya calisiyor. kendini yaralamasindan korkuyorum. ne zaman ucmaya baslar acaba.

2. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 07.11.2014
    cvplayin ltfn
    Merhabalar ben birsey sormak istiyirum muhabbet kusumu alali 1.5 ay oldu kusum bndn kaciyor onu cok seviyorum ve sicakkanli yaklssiyorum anck dedigim gbi kusum bndn kaciyor ne yapsblrm birde odama oda parfumu sıkıyorum zarari olurmu cvp vrrseniz cok sevinirim

3. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 17.02.2015
    parfum
    Sinek ilacı daha iyi olur . . Doğada parfüm ne gezer bre adam biraz mantıklı bakın şu hayvanlara yahu yada bakamayacaksaniz hiç alıp günaha girmeyin

4. suzan - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzan 11.05.2015
    acil cvp
    merhabalar 3-4 ay oldu mavi renk kuş aldım bana alıştı son bir haftadır seside cıkmıyor sulu kak yapıyor kuşcuya sordum ısal olmuştur dedi havalar güzeldi bende ev havalansın diye camları actım ondan üşütmüş olabilir dedi kum kömür isal ilacı verdi ilacı hem ağızdan hemde suya koydum içiyor yiyorda ama kum kömür yemiyor hiç konuşmuyor evde kimse yok diye kafesin kapısınıda acık bırakıyorum akşam eve gidince sesimi duyunca bie şımarıyor bı ötüyor aam bir haftadır bunlerı yapmıyor acil cvp verirmisiniz nasıl cabuk iyleşir yemini kusuyor

5. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 10.09.2015
    Merhabalar,

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler.

6. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 05.10.2015
    Anne kuş aniden öldü geride 3_4gunluk yavru kaldı nasıl beslenir

7. SELLINABlog - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SELLINABlog 14.01.2016
    Yardım ediin
    Arkadaşlar, erkek ve 1-2 ayl8k bir muhabbet kuşu almak iatiyorum. Nelere dikkat etmeliyim

8. Bu sana kapak olsun - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sana kapak olsun 15.01.2016
    Hiç alâka si yok o sadece yeni olduğu için

9. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 16.02.2016
    K
    Muhabbet kuşum kafesten çıkmak istemiyor çıkınca kusuyor alışması için ne yapabilirim

10. ece - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ece 10.04.2016
    ben de bir soru sorabilir miyim
    kuşumu banyo yaptırdım ve hırlayarak ses çıkarmaya başladı ve titriyor. acaba hasta mı oldu?

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)

Bu Konu için Etiketler