İşte 'Batı'nın Medeniyeti - Mülteci Denilen Kişiler Roman Çıktı

Şampiyonlar Liginde dün İspanya’da oynanan Atletico Madrid-PSV Eindhoven maçı öncesi insanlık dışı bir olay yaşandı. Maç saatini bekleyen PSV taraftarları, önlerinden geçen mültecilere bozuk para attı. Matah bir şey yapıyorlarmış gibi tempo tutan ve...

 1. #1
  İşte 'Batı'nın Medeniyeti - Mülteci Denilen Kişiler Roman Çıktı
  Şampiyonlar Liginde dün İspanya’da oynanan Atletico Madrid-PSV Eindhoven maçı öncesi insanlık dışı bir olay yaşandı. Maç saatini bekleyen PSV taraftarları, önlerinden geçen mültecilere bozuk para attı. Matah bir şey yapıyorlarmış gibi tempo tutan ve kahkahalar atan Hollandalı taraftarlar, Avrupa’nın mülteci dramına bakışını da ortaya koymuş oldu.

  İşte 'Batı'nın Medeniyeti - Mülteci Denilen Kişiler Roman Çıktı

  trthaber
  :Eylül:, MURATS44 bunu beğendi

 2. #2
  Yakın zamana kadar medeniyetsiz olan bu hayvanlar şimdi bize medeni ülke havası takınıyorlar. Beğenmedikleri barbar Türkiyede böyle birşey asla yapılmadı , yapılmaz da. MEdeni görünen medeniyetsiz avrupalılar bununla gurur duyacak kadar da aşağılık ve karaktersizler. Bilmiyorlar ki o insanlar Allah katında kendilerinden çok daha değerli. Hristiyan kefereler.
  KUZEYLi bunu beğendi

 3. #3
  PSV taraftarlarının Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde bir grup mülteciye para atıp eğlendiği, dalga geçtiği ve hatta şınav çektirdiği görüntüler bütün dünyada tepki çekmişti. Haluk Levent'in İspanya'da söz konusu olayın yaşandığı meydanda bulduğu mültecilerle çektiği görüntüler beklemediğimiz bir gerçeği ortaya çıkarttı.

  Görüntülerde yerden para toplayan insanların İstanbul Soğanlık'tan İspanya'ya göç ettikleri ortaya çıktı.


Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler