Hayvanlar Alemi Doğum Sancısıyla Sağlık Merkezinin Kapısına Dayanan Kedi

Doğum sancısı tutan bu anne kedi, Bitlis Tatvan Aile Sağlığı Merkezi'nin kapısına dayandı ve bakın sonrasında neler oldu.. Bir kedi de olsanız, insan da; annelik her canlıda aynı kutsallıkta!

Bitlis13haber sitesinde yer alan habere göre Tatvan 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi görevlileri merkezin kapısında miyavlayarak içeri girmeye çalışan kediyi içeri aldı.

Durumun bildirilmesi üzerine Tatvan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri hamile kediyi Tatvan Belediyesi Sokak Hayvanlarını Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’ne götürdü.

Normal doğum süresinin geçtiği belirlenen kedi sezaryen yöntemiyle ameliyata alındı ve dört yavrusu oldu.
Son zamanlarda izlediğim en iyi videolardan birisi. Mutlaka izleyin...

Ne de olsa bir can. İnsanlardan yardım isteyecek kadar acı çekiyordu heralde. Derdini anlatamaz hayvan. Kimbilir neler çekti. Babaları nerdeymiş acaba? Hayırsız baba :)

Oyyy kuzum izlemiştim tv de nasılda canı yanıyordu kuzumun :( gidip sağlık ocağından yardım istemeyi ona ilham eden Rabbime hamdolsun iyi insanlarla karşılaştırdı onu

Yaradan hicbir canliyi zor durumda birakmiyor. Careyi gösterdi ve onu oraya götürttü.

Evet abim :'( Rabbim yarattığını yanlız bırakmaz ki

Bunlar da ilginizi çekebilir...
50 milyonda bir görülüyor… 3 ayda 2 kez doğum yaptı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • İlginçler
  • 1    1K
Bir Bukalemunun Doğum Anı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Hayvanlar Alemi
  • 0    1K