Sohbet CHP'nin terörist aşkı ve Pelin Batu! - Süleyman ÖZIŞIK

MURATS44

Super Moderator

CHP'nin terörist aşkı ve Pelin Batu!​

Süleyman ÖZIŞIK Süleyman ÖZIŞIK
Gazeteciler, CHP'li Yasemin Öney Cankurtaran'a MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "Nusaybin'de taş üstünde taş, baş üstünde baş koymayın" sözlerini soruyor.

Hanımefendinin yorumunu kendi ağzından dinleyelim:

"Bu konu bana bir televizyon programında da soruldu. Binaların tespit edilip uyarı verilerek, canlı var veya yok diye vurulma yöntemi İsrail'in Gazze'yi, Filistin'i vurma yöntemidir. İsrail de Gazze'de bu yöntemle vurdu. Bütün dünya bu modelin İsrail modeli olduğunu bilir."
Bitmedi...

Terörün nasıl bitirileceğini de hemen oracıkta bulduğu formül üzerinden şöyle açıklıyor Yasemin Öney Cankurtaran:

"Sorun gençleri öldürerek değil, yaşatarak sağlanır. Yıkarak değil, yaparak, gönül alarak, yıkılan vicdanların ve binaların inşa olmasıyla sağlanacaktır. Birileri Suriye'nin camilerinde namaz kılacağını söylüyordu. Şimdi bu ülkede her gün taziye namazları kılıyoruz!"
Sondan başlayarak detaylara girelim.

Cankurtaran'ın "Sivil" ve "masum" diye anlattığı gençler kim biliyor musunuz?

Henüz çözüm süreci bozulmamışken Suruç patlamasını bahane ederek Ceylanpınar'da iki polisi uykusunda şehit eden gençler.

TSK mensuplarını çarşıda alışveriş yaparken eşinin ve çocuğunun gözleri önünde katleden, askerleri bankamatikten para çekerken kurşuna dizen gençler...

Sur, Cizre, Yüksekova gibi ilçelerde hendek kazan, karakollara bombalı araçlarla saldıran ve toplu katliamlar yapan gençler...

Kısacası PKK'nın gençlik yapılanması olan YDG-H mensubu teröristler....

Cankurtaran'a göre bu gençlerin tamamı Filistin'de öldürülen gençler kadar masum, onları etkisiz hale getiren Türk Silahlı Kuvvetleri de İsrail askerleri kadar katil ve barbar!

Bu ucube açıklamanın neresini düzelteyim bilemiyorum.

"Bu binaların vurulma yöntemi İsrail'in Filistin'i vurma yöntemidir" cümlesindeki her harf başlı başına bir yalandan ibaret.

Anlatayım...

İsrail'in bir binayı vurmadan önce o binada yaşayanlara uyarı verdiği doğrudur. Ancak uyarıdan sonra binadakilere tanınan toplam süre 30 saniyedir. 30 saniye sonra o bina içinde birileri olsun veya olmasın, yerle bir edilir.

Peki güvenlik güçlerimiz ne yapıyor?

Operasyon başlamadan önce sivil halkın ilçeyi boşaltması yönünde uyarı yapıyor. Operasyon sırasında ise teröristlerin bulunduğu bölgede bir "Yaşam koridoru" açarak eğer varsa sivillerin tahliye edilmesine bizzat yardım ediyor. Ardından teröristlere teslim olmaları çağrısında bulunuyor. Bu çağrıya ateşle karşılık verilirse, bina bombalanmaya başlanıyor.

Bugüne kadar pek çok güvenlik görevlisi, o binaların içine girip tuzaklanan bombaları imha etmek isterken şehit düştü.
Bunun aksini iddia eden ya salaktır, ya da terörist sevicidir!

Hasılı...

Bunca yıllık insanım. Cuma Namazı'nı kazaya bırakan CHP'lileri gördüm ama "Taziye Namazı"nı ilk kez duyuyorum.

İmam Fethullah Gülen, müezzin de Kemal Kılıçdaroğlu'dur herhalde...

PELİN BATU'NUN KÖMÜRLÜ TRENİ!

Ünlü düşünür Pelin Batu dün Halk TV'de ablası Ayşenur Arslan ile birlikte harikalar yarattı.

Marmaray'ın raydan çıkmasını, 2004 yılında Pamukova'da yaşanan tren kazasıyla ilişkilendirdiği konuşmasında şu yorumu yaptı:

"Orada tren raylardan çıktı ve 41 vatandaşımız öldü. Hızlı tren dediler. Sonra mühendisler ortaya çıktı anlattı. Hızlı dedikleri tren hızlı tren değilmiş. Sadece daha fazla kömür atılarak hızlandırıldığı için raydan çıkmış. Orada insanlar öldü neticede. Bugün de terörist diye masum insanlar öldürülüyor!"

15 saniye...

15 saniyede Marmaray'dan hızlı trene, hızlı trenden kömürlü trene, oradan AK Parti'ye, AK Parti'den teröre, terörden masum insanlara zıpladı ve meseleyi kapattı!

IQ'yu tasarruflu kullanmak diye buna denir işte!

Ne kömürmüş be birader! Kimine göre fakire verdiğinde yüzde 50 oy oluyor. Kimilerine göre ise fazla attığında hızlı trene dönüşüyor! Bunlar kömürü makarnayı nasıl bir şey zannediyor acaba?

Bu kadıncağız bir süre önce ekranlara çıkıp bize tarih dersi veriyordu düşünün halimizi!..Allah'tan birileri bunun yanında arabaların beygir gücünden bahsetmemiş.

Kaputu açıp beygir arardı herhalde!

Dibine oturup, "Hızlı tren kömürle, kamyon odunla, gemi gaz yağıyla çalışır. Trabzon'da düşen uçak da aşırı tezek yüklemesinden dolayı roketledi ve düştü! Marmaray ise güneş enerjisiyle çalışıyordu ama güneş batınca raydan çıktı meret" deyin, inanmazsa ne olayım!

Geçmişte başörtüsü falan da takmadı, niye bu kadar cahil kaldı bu kız anlamıyorum!
Hadi onu geçtim.

Pelin Batu bu sözleri söylerken ona hak verircesine, "Yaaa, yaaa. Daha neler göreceğiz" diyen Ayşenur Arslan'a ne demeli? Bizzat kendisi raydan çıkmış, farkında değil garibim...

Erdoğan sayesinde öyle tırlatmış ki radyonun resimlisini bulduğunu sanıyor. "Şu anda radyodan bizi izleyen izleyicilerimiz" diyor ciddi ciddi...

Bir kaç aya kalmaz, "Zeki Müren de sizi görüyor" demeye başlar!

Bunlar da ilginizi çekebilir...
CHP Zihniyetinin Dış Politika Sanrıları
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Komikler
  • 4    5K
CHP'nin yeni amblemi
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Foto Galeri
  • 15    9K
CHP'li vekilin evinin önüne tezek döküldü!
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    4K
Geri