Hemşirenin İnsan Organları Şeklindeki Kekleri

Bir hemşire, anatomi bilgisini hastanede gördükleriyle harmanladı, ortaya organ görünümlü ilginç kekler çıktı. Aynı zamanda usta bir makyaj sanatçısı ve aşçı olan Katherine Dey'in kekleri sosyal medyayı adeta salladı. Tasarım keklere farklı bir...

 1. #1
  Hemşirenin İnsan Organları Şeklindeki Kekleri
  Bir hemşire, anatomi bilgisini hastanede gördükleriyle harmanladı, ortaya organ görünümlü ilginç kekler çıktı. Aynı zamanda usta bir makyaj sanatçısı ve aşçı olan Katherine Dey'in kekleri sosyal medyayı adeta salladı.

  Tasarım keklere farklı bir soluk getiren Hemşire Katherine Dey, New York'ta çalışıyor. Hemşireliğin yanı sıra makyaj sanatçısı ve aşçı da olan Dey, hastanede gördüklerini yaptığı keklere süsleme olarak katmayı hayal etti ve yaptığı kekler sosyal medyada 'viral' oldu.


  Gününün çoğunu hastanede geçirdiğini ve uzun vardiyalar boyunca pek çok kişinin görmeye katlanamayacağı şeylerle karşılaştığını belirten Dey, bir gün tüm yeteneklerini bir araya getirecek çalışmaya imza atmaya karar verdi ve ortaya daha çok insan organlarını çağrıştıran çalışmalar çıktı.


  Biraz psikokapat olduğunu kabul ettiğini söyleyen Dey; "Kekin nasıl göründüğü değil tadı önemli. İnsanlar benim yaptıklarımı görünce iğrenebilirler ancak onların tadına baktıkları zaman fikirleri değişiyor. Anatomi benim çok ilgimi çekiyor ve farklı şeyler yapmayı seviyorum" sözleriyle kendisini ifade etti.


  Hemşire Katherine Dey, kan emen bir böceği de, kafası kopmuş bir güvercini de konu olarak alabiliyor.


  Hemşire Katherine Dey, aynı zamanda çok iyi bir makyaj sanatçısı olduğunu ona gönüllü modellik yapan erkek arkadaşı ve dostlarıyla da birlikte yaptığı çalışmalarla ortaya koyuyor.

  deniz feneri bunu beğendi

 2. #2
  hepsi birer sanat eseri ,nasılda düşünmüş bravo adamın yüzü muhteşem olmuş dilimede ayırmış
  Ugur bunu beğendi

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler