PKK Bingöl'de Şantiye Bastı, 2 Kişiyi Kaçırdı.

Bingöl'ün Yayladere İlçesi Dalbasan Köyü'nde orman işletnesini basan 25 PKK'lı terörist kesilen 25 ton odunu ateşe verdi, müteahhit ve kepçe operatörünü kaçırdı. Bingöl'ün Yayladere İlçesi Dalbasan Köyü'nde orman işçilerinin çalıştığı alana...

 1. #1
  PKK Bingöl'de Şantiye Bastı, 2 Kişiyi Kaçırdı.
  PKK Bingöl'de Şantiye Bastı, 2 Kişiyi Kaçırdı.


  Bingöl'ün Yayladere İlçesi Dalbasan Köyü'nde orman işletnesini basan 25 PKK'lı terörist kesilen 25 ton odunu ateşe verdi, müteahhit ve kepçe operatörünü kaçırdı.

  Bingöl'ün Yayladere İlçesi Dalbasan Köyü'nde orman işçilerinin çalıştığı alana gelen silahlı bir grup PKK'lı, alıkoyduğu işçilere örgüt propogandası yaptıktan sonra, yaklaşık 20 ton odun ile 3 aracı ateşe verdi. PKK'lılar, ihaleyi alan müteahhit ile kepçe operatörünü yanlarına alarak bölgeden uzaklaştı.

  Yayladere İlçesi Dalbasan Köyü Korucu mevkiinde, orman işçilerinin çalıştığı alana gelen silahlı bir grup PKK'lı, 25 orman işçisini bir araya toplayarak, cep telefonlarına el koydu. Bir süre örgüt propagandası yapan PKK'lılar, işçilerin kestiği yaklaşık 20 ton odun ile buradaki 3 aracı ve işçilerin kaldıkları çadırları ateşe verdi. PKK'lılar, yol açma işinde kullanılan kepçenin etrafını mayınladıklarını ve kimsenin yaklaşmaması gerektiğini söyledikten sonra, isimleri henüz öğrenilemeyen, odun kesme ihalesini alan müteahhit ile kepçe operatörünü yanlarına alarak, kayıplara karıştı. Olayın güvenlik güçlerine bildirilmesinin ardından, PKK'lıların kaçırdığı müteahhit ve kepçe operatörünü kurtarmak için operasyon başlatıldı.  Kaynak

 2. #2
  Gezi parkindan sonuc alamayacaklarini anlayanlar maşa degistirdi.

 3. #3
  Pkk'nin sirtindan gecinen cok ülke ve insanlar var. Pkk'nin geri cekilmesi veya silah birakmasi onlarin isine gelmez ve gelmeyecekte.

 4. #4
  PKK gerri cekilse faydasi su olur bir sureligine kan dokulmesi durur.Ama,asil baris, gercek emel lerine kavucuncaya kadar gelmez.

 5. #5
  Gezi parkı meselesinde elelrine birşey geçmeyince yeni taktiklere giriyolar. Taksimdeki apo ve diğer bez parçalarının asılmasına ve orda günlerce kalmasına bir tek eylemciden ses çıkmaması bunların anlaşmalı olduğunu gösteriyor. 2 gün önce tuncelide karakol bastı teröristler. neden kimse açıklamadı. kendi yandaşlarının eylemlerini saklıyorlar bu gezi parkındaki vatansever hayvanlar. alayı birden ortak ve terörist. gezi parkına gidenlerde destek verenlerde hepsi de terörirs. apo resmi altında gösteri yapılıyorsa.................

 6. #6
  murats44 Nickli Üyeden Alıntı
  Gezi parkı meselesinde elelrine birşey geçmeyince yeni taktiklere giriyolar. Taksimdeki apo ve diğer bez parçalarının asılmasına ve orda günlerce kalmasına bir tek eylemciden ses çıkmaması bunların anlaşmalı olduğunu gösteriyor.
  Kurtlar sisli havayi sever.Bunlar halkin ve devletin gelismesini,zenginlesmesini istemezler çünki fukaraliktan nemalanir,fukaralardan yandas devsirirler.Toplumun refah düzeyi nekadar artarsa,yandaslari o kadar azalir (Nekaaa fukara,o kaaa yandaş).

  Refah düzeyimizin artişina paralel olarak,sol partilerin seçim sandiklarinda hezimete ugramalari bunun göstergesidir.Sol partiler örnegini merkez sol olarak degil,aşiri sol olarak veriyorum.Türkiye'deki kendini demokrat olarak tanitan merkez sol partilerin başarisiz olmalarinin nedeni ise,aşiri sol örgütlere el altindan destek vermeleridir.Zaten bu yüzdendirki;Avrupa'daki sosyal demokratlar bile,bizim "sözde" sosyal demokrat geçinen sol partileri kendi bünyelerinden dişlamişlardir.
  Bunun en yakin örnegini geçenlerde yaşadik.Kendi ülkesinin seçimle işbaşina gelen başbakanini bile elin Avrupa'lisina şikayet etmekten ve bu şikayet üzerine kapi dişari edilmekten bile bir nebze utanmadilar.

  Başkakani begenir veya begenmesin ama kendi insanini baskasina şikayet edemezsin.Heleki sömürge zihniyetli elin Avrupalisina hiç edemezsin.Bizim Başkanimizi ancak bizim milltimize şikayet edebilirsin.Sonrasinda bu şikayetlerin cevabi seçim sandiklarinda veririlir ve bu cevabi bir kere degil üç kere vermiştir bu millet sayin Kilçdaroglu (Memnunuzki gelenden,gitmiyor geldigi yerden)

  Sen sen ol,iktidara gelmek için toplumun sesine kulak ver,bir gurup marjnal kisilere degil.Belki iktidara gelemezsin ama en azindan saygi deger muhalefet olursun.Bu milletin iktidar partisini denetleyecek saglam ve yapici muhalefete ihtiyaci var.
  Fakat oranlari ülke nüfusunun % 0,1'i kadar bile olmayan fakat biraraya geldiklerinde sayilari binleri bulan ve ortaligi cehenneme çeviren marjinal guruplara destek çikarak,iktidar partisine karşi,muhalefet bile olamazsin...

 7. #7
  Dünya menfaat dünyasi kim nereden besleniyorsa oranin bayragini salliyor.

 8. #8
  Basbakanin CNN, BBC, Reuters gibi uluslararasi medya kuruluslarina gonderdigi davetiye...

  The Game Over= OYUN BITTI....

  PKK Bingöl'de Şantiye Bastı, 2 Kişiyi Kaçırdı.

 9. #9
  Ugur Nickli Üyeden Alıntı
  Basbakanin CNN, BBC, Reuters gibi uluslararasi medya kuruluslarina gonderdigi davetiye...

  The Game Over= OYUN BITTI....

  PKK Bingöl'de Şantiye Bastı, 2 Kişiyi Kaçırdı.
  Belki bu oyun bitti ama başka oyunlar oynanacaktir.Önemli olan bu oyunlardan ders çikarmak ve oyunlara gelmemektir.

  Aslinda bu tür oyunlari düzenlemelerini ben anliyorum zira özellikle Bati Avrupa ülkelerinin hayatlarini devam ettirmeleri bu oyunlara baglidir.
  Bizler nekadar ekonomik krize girsek bile,Allah'in bize sundugu verimli toprak,su ve güneş sayesinde hiçbir zaman açliktan ölmeyiz.

  Oysa,senede birkaç gün güneş görebilen Bati Avrupalilar ise,ancak sanayi üretimlerini satarak gida ihtiyaçlarini karşilayabilirler.Bu yüzden Türkiye gibi ülkelerin sanayi konusunda kalkinmamasi,sadece tarimla ugraşip çocuk dogurmasi ve yetistirdigi genç beyinleri Avrupalilarin hizmetie sunmasi gerekiyor.
  Bunun için de,kazançlarinin bir bölümünü Türkiye gibi ülkelerde huzursuzluk yaratmak için kullanmaktan çekinmezler.Gerektiginde birilerini satin alip fitil niyetine kullanirlar.
  Ama unutmayalimki,bizler bomba olmazsak onlarin parayla satin aldiklari fitiller bir ise yaramaz ve nekadar yanarsa yansin birsüre sonra kendiliginden söner.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler