Survivor'dan Elenmem Doğru Karardı.

Survivor'a veda eden Irmak Atuk, Survivor'a neden veda ettiğini açıkladı. 'Irmak Atuk Survivor'a Böyle Hazırlandı' Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Survivor ünlüler takımının son kadın yarışmacısı olan Irmak Atuk müthiş başarısının sırrı ve...

Survivor'a veda eden Irmak Atuk, Survivor'a neden veda ettiğini açıkladı.

Survivor'dan Elenmem Doğru Karardı.'Irmak Atuk Survivor'a Böyle Hazırlandı' Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Survivor ünlüler takımının son kadın yarışmacısı olan Irmak Atuk müthiş başarısının sırrı ve son olarak ada da yaşadığı ilginç anları açıkladı.

Survivor Irmak Atuk konuşmasında şunları söyledi: "Aslında ilk bakışta adada en başarılı bayan yarışmacı olarak Duygu ön plana çıkıyordu ancak bende harika bir performansgösterdim ve bazı insanları şaşırtmayı başardım dedi. Irmak Atuk ayrıca konuşmasının devamında ise Gönüllüler takımında bir bayan isim kalmış olsaydı benim final şansım çok yüksek olurdu dedi. Ayrıca son bir kaç haftadır Gönüllüler takımında bayan yarışmacı olmadığı için bende mecburen kenarda beklemek zorunda kaldım dedi. Ancak şuanki görüntü itibari ile benim elenmem en doğru olan şeydi."
    Konu Kaptan43 tarafından (15.06.2013 Saat 19:46 ) değiştirilmiştir.

Evet,Duygu elendikten sonra Irmak konu mankeni gibi kalmisti.

Normal rakip kalmadi bayan olarak, ben olsam elenmek istemezdim tatil yapardim orada

3 ay tatil yapti zaten daha ne olsun.

Ugur Nickli Üyeden Alıntı
    Evet,Duygu elendikten sonra Irmak konu mankeni gibi kalmisti.
    Yemek yapip bulasik yikasin diye bu zamana kadar tuttular ama onu bile beceremedi

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler