AK Parti'nin Gezi Parkı filmi: Büyük oyun

MURATS44

Super Moderator
AK Parti'nin Gezi Parkı filmi: Büyük oyun

in-gezi-parki-filmi-buyuk-oyun13721762410-h1042635.jpg in-gezi-parki-filmi-buyuk-oyun13721762410-h1042635.jpg

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı, Gezi Parkı olaylarına yönelik 28 dakikalık bir CD hazırladı.
AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından Gezi Parkı'ndaki izinsiz gösterilere yönelik hazırlanan 'Büyük Oyun' adlı 28 dakikalık CD'de kamu mallarına, güvenlik birimlerine ve sivillere yönelik gerçekleşen saldırılar yer alıyor. Milletin, milli iradenin, huzur ve güvenliğin tehdit edilir hale geldiğine dikkat çekilirken, CD'de AK Parti il ve ilçe başkanlıklarının kundaklanmasına yönelik görüntülere de yer verildi.

Eylemlerin faturasının 140 milyon lirayı aştığı vurgulanırken, CHP Ankara Milletvekili Levent Gök'ün polislere yönelik görüntüler de yer aldı. CD'de Başbakan Erdoğan'ın ‘faiz lobisi' ile yaptığı konuşmaların yanı sıra yerli ve yabancı basın kuruluşlarının olayları abartarak duyurduğuna da dikkat çekildi.

AK PARTİ TEŞKİLATLARI VE BASINA VERİLDİ

"Büyük Oyun" isimli mini film 28 dakika. Film, AK Parti'nin Türkiye genelindeki teşkilatlarına ve tüm basın kuruluşlarına gönderildi. İnternette ise sadece tanıtım videoları dolaşıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
AK Parti'deki Gerilemenin Nedenleri
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 2    4K
İyi Parti
  • Ugur
  • Ugur,
  • Ansiklopedi
  • 0    2K
Mısır TV'sinde Sisi'yi kızdıracak Ak Parti yorumu!
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    4K
Geri