Erdoğan'ın öve öve bitiremediği polis biber gazı yiyince...

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Toplumsal olaylaral müdahale eğitimi sırasında biberg gazı yiyen polisler kendilerini yerlere attı.

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polislere amirleri tarafından toplumsal olaylara müdahale eğitimi verildi. Eğitim amaçlı atılan gaz bombasının arasında kalan polisler zor anlar yaşadı. Kendilerini yere atan polislere, meslektaşları yardım etti.

Tekirdağ’da, toplumsal olaylara nasıl müdahale edileceğinin canlı gösterimi için Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü Mehmet Adalı ve yardımcısı Tarık Tekin, tüm birimlerde çalışan 750 personele, belirli günlerde eğitim vermeye başladı. 75′nci Yıl Futbol sahasında yapılan eğitimde, polis amirleri, biber gazı, gaz bombası, kalkan ve gaz maskesi kullanımı ve toplumsal olaylarda olası olaylara müdahale eğitimi verdi. Adalı, polisin gaz maskesini en fazla 30 saniye içinde takması gerektiği bildirdi.

Eğitimin ardından da polislerin arasına gaz bombası atıldı. Gaz dumanının arasında kalan ve gaz maskesini takmakta geciken polisler, gazdan etkilenince zor anlar yaşadı. Gazdan etkilenen polislere meslektaşları yardım etti. Kadın polislere ise, arkadaşları suyla ilk müdahaleyi yaptı.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Adnan Oktar'ın kadın müritleri Erdoğan arşivini açtı.
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    3K
81 İlden Toplanan Tohumlarla Erdoğan'ın Portresini Yaptı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 2    2K
Erdoğan’ın pilota verdiği talimat!
  • MURATS44
  • MURATS44,