18 ayar altın kaplama iPhone 5

200 Bin Liralık iPhone 5 Goldgenie firmasının Superstar serisi iPhone 5 modeli 364 adet elmasla süslenmiş 68 bin pound fiyatla satışa sunulan telefonda 200gram 18 ayar altın kaplama yer alıyor. Ülkemizde 2 bin lira seviyesinde satılan...

 1. #1
  18 ayar altın kaplama iPhone 5
  200 Bin Liralık iPhone 5

  Goldgenie firmasının Superstar serisi iPhone 5 modeli 364 adet elmasla süslenmiş 68 bin pound fiyatla satışa sunulan telefonda 200gram 18 ayar altın kaplama yer alıyor.

  18 ayar altın kaplama iPhone 5

  Ülkemizde 2 bin lira seviyesinde satılan Apple’ın iPhone 5 modeli ülkenin şartları düşünüldüğünde yüksek satış fiyatıyla lüks tüketim sınıfına giren bir ürün Ancak bizim için lüks klasmanındaki bu ürün bazı tüketiciler için yeterli olmadığını düşünen Goldgenie firması 200g 18 ayar altın kaplamalı ve 364 adet elmas taşla bezeli Superstar Ice modelini ortaya çıkarmış.

  55 karat elmas kaplı Superstar Ice iPhone 5’in satış fiyatı 68 bin Pound (200bin TL) Yekpare altın kaplamalı Superstar serisi iPhone 5 modelinin elmas kaplama olmayan modeli ise 48 bin Pound ( 142 bin TL) satış etiketine sahip Goldgenie firması eğer Superstar serisi telefon satıl qaldığınızda yeni modeli piyasaya çıktında yenisiyle değiştirilmesini de garanti ediyor.

  Kiraz ağacından özel bir kutuyla birlikte gelen altın iPhone 5’te, Apple kulaklıklar, USB kablosu, şarj ve kullanım kılavuzu ve sertifika bulunuyor Goldgenie firması yakın dönemde aynı telefonun safir taşlarla kaplı bir modelini de satışa sunacak Goldgenie’nin altın ve çeşitli değerli taşlarla kaplı Samsung Galaxy S4 ve Blackberry Q10 modelleri de bulunuyor

 2. #2
  bunu alan telefon olarak kullanacak mı , yoksa banka çelik kasalarında mmı saklayacak?

 3. #3
  Milyar dolarlarim olsa bunu yine almam.

 4. #4
  Aşiret düğünlerinde gelinin boynuna takarlar. Altın yapmalarındaki kafa ne kafa anlamadım? altın kadar değerli , mi demek istiyorlar. Bende almam açıkçası.

 5. #5
  Teknolojinin sonu yok , 3 4 ay sonra belki 6 çıkacak 6 gold diye bunun değeri düşücek

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler