Sıla Yolu Klavuzu Navigasyon Olanın Yolu Dağ olur

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Tatilini memleketi Edirne’de geçirmek üzere ilk kez karayoluyla yolculuğa çıkan Sinan Özcan, güzergahı navigasyondan takip edince Çek Cumhuriyeti’nde dağlık bölgeye ulaştı. Özcan Ailesi’nin karşısında yolda geyik sürücü çıktı. Özcan, “Otomobille yolculuk sanırım ilk ve son olacak. Çünkü Çek Cumhuriyeti’nde navigasyon bizi dağlara tepelere götürdü. Bir ara kendimizi geyik sürülerinin içinde bulduk” dedi. Navigasyon nedeniyle çok zaman kaybettiklerini belirten Ceyda Özcan ise, zor dakikalarda çocukları Gamze, Sinem ve Merve ile eşine destek olduklarını kaydetti.
navigasyon.jpg navigasyon.jpg

SIRBİSTAN’DA DA ŞAŞIRDILAR

NAVİGASYONA güvenmenin cezasını Sırbistan’da da çektiklerini kaydeden Sinan Özcan, “Yola navigasyon yanında harita ile de çıkılması gerektiğini anladık. Teknolojinin bu harika aletinden nefret eder hale geldik. Ben, eşim ve çocuklarım navigasyon adını duymak bile istemiyoruz artık” diye konuştu. Öğle saatlerinde SABAH’ın hizmet istasyonuna ulaşan Özcan Ailesi, dinlendikten sonra önce Edirne’ye, ardından da Denizli’ye gideceklerini belirtti.

VELİKA PLANA

Kaynak:Sabah.de

Navigasyona %100 guvenilemeyecegi bir kez daha ispatlanmis oldu.:)

Burada butun sucu navigasyona atmak ta dogru olmaz.Yola cikmadan once, navigasyonun cizdigi rotayi iyice bir gozden gecirip,dogru olup olmadigini kontrol etmek gerekir.Yanimizda navigasyon olsa bile bir yol haritasi da bulundurup yol tabelalarini da takip etmek gerekir.

Ayrica bu tur sorunlar genelde ucuz satilan markasiz, kalitesiz ve haritasi guncel olmayan navigasyonlarda sıkça yasanabiliyor.

kesin kasıt vardır. NAvigasyon bu aileye gıcık olmuş heralde.

Insan navigasyon dinlerken yoldaki levhalarada bakmamismi ki? Yani insan oradanda cakmamismi hele Sirbistanda hic uyulmaz naviye :)

2 hafta önce benimde basıma geldi ya. stabilize yollar kapalı olmasına rağmen beni bir soktu abicim 1 saatlik yolu keçi patikalarını izleyerek 4 saatte gittim. ama manzara güzeldi harbiden :)

2 hafta önce benimde basıma geldi ya. stabilize yollar kapalı olmasına rağmen beni bir soktu abicim 1 saatlik yolu keçi patikalarını izleyerek 4 saatte gittim. ama manzara güzeldi harbiden :)

Senin "Rota Hesaplama" da hizli,kisa,ekonomik seceneklerine arti olarak "manzarali" secenegi de varsa kesin onu secmissindir.hahaha

Türkiye'ye giderken hangisini secmeli insanlar navigasyonunda tam detayli yazda millet o güzel faydali bilgilerinden yararlansin. :eek:k:

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Navigasyon sistemlerinde devrim!
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 0    838
Adama Kapak Yapan Navigasyon GPS
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 0    3K
1932 Model Navigasyon