Hakemin Kafasını Kesip Sahanın Ortasına Diktiler +18

Brezilya'da Pio XII köyünde oynanan bir amatör lig futbol karşılaşmasında yaşanan gerilim dehşet verici şekilde sonuçlandı.. Octavio da Silva adlı hakem, Josenir dos Santos adlı bir futbolcuyla münakaşaya girdi. Münakaşa fiziksel kavgaya...

 1. #1
  Hakemin Kafasını Kesip Sahanın Ortasına Diktiler +18
  topragizbiz.comBrezilya'da Pio XII köyünde oynanan bir amatör lig futbol karşılaşmasında yaşanan gerilim dehşet verici şekilde sonuçlandı..

  Octavio da Silva adlı hakem, Josenir dos Santos adlı bir futbolcuyla münakaşaya girdi. Münakaşa fiziksel kavgaya dönüşünce hakem, çıkardığı bıçakla futbolcuyu ağır şekilde yaraladı.

  Hakemin bu hareketi üzerine çılgına dönen taraftarlar sahaya indi ve hakemi taşlamaya başladı. Ancak bu da taraftarların hıncını almaya yetmedi.
  Taş darbeleriyle yaralanan hakemi yakalayan saldırganlar, bıçakla kafasını kesti ve kesik başı bir direğe geçirerek sahanın ortasına dikti.

  2014 yılında Dünya Kupası'na ve 2016'da da olimpiyatlara ev sahipliği yapacak olan Brezilya'nın turistlere ülkenin tamamen güvenli olduğunu kanıtlamaya çalıştığı dönemde bir çok şehirdeki ayaklanmaların ardından yaşanan bu vahşi futbol cinayeti hükümeti zor durumda bıraktı.


  Hakemin Kafasını Kesip Sahanın Ortasına Diktiler +18

 2. #2
  adamı parçalamışlar. bu nasıl mantık yaaa. bir maç uğruna ellerini bacaklarını da kesmişler. töbe töbeee

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler