Mısır Gezi Olaylarındaki Gibi

Mısır'ın 'Vandallar'ı böyle finanse ediliyor Mısır'da Cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeyle görevden alınmasının ardından yeniden gündeme gelen Mısır'ın 'Vandallar'ı olarak bilinen 'Baltacılar'a finans sağlayan kişi kameralara yakalandı. ...

 1. #1
  Mısır Gezi Olaylarındaki Gibi
  Mısır'ın 'Vandallar'ı böyle finanse ediliyor

  Mısır Gezi Olaylarındaki Gibi

  Mısır'da Cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeyle görevden alınmasının ardından yeniden gündeme gelen Mısır'ın 'Vandallar'ı olarak bilinen 'Baltacılar'a finans sağlayan kişi kameralara yakalandı.  Mehmet Küçükkahveci'nin haberi;

  Mısır'daki Mursi'yi destekleyen göstericilere yönelik saldırılar, Hürriyet ve Adalet Partisi,Vasat Partisi ve Müslüman Kardeşler'in genel merkez ve ofislerinin yakılması ve son olarak darbe sonrası Mursi'ye destek için toplanan kalabalığa saldırmasıyla yeniden gündeme gelen "Baltacılar" tıpkı Gezi olaylarında olduğu gibi bazı güçler tarafınfan finanse ediliyor. Bu görüntüler, Taksim'deki Gezi olaylarında para karşılığında ortalığı karıştıran grubu akıllara getirdi.

  Lüks bir araçla gelen bir kişi, etrafına topladığı "Baltacılar"a Mursi yandaşlarına saldırması için deste deste para veriyor.

  BUNLAR DA MISIR'IN KİRALIK EŞKİYALARI

  16 ila 35 arasındaki yaş gruplarının oluşturduğu "Baltacılar" çoğunlukla varoşlarda yaşıyorlar ve işsiz. "Baltacılar'ın" büyük bir bölümünün ailelerinin bulunmadığı ve yarıya yakın kısmının evsiz oldukları biliniyor.

  Baltacıların ayrıca birçok soygun, gasp, yağma ve tecavüz olayına karıştıkları belirlenmişti.

  Video İçin Tıklayın


  Kaynak; haber7.com

 2. #2
  hepsi aynı mal. hayvan diyecem de , hayvanlar da işe yarıyor. bunlar ancak ..... yapıyor. asacaksın bunları. gözünün yaşına bakmadan.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler