7 Bin Liralık iPhone X İçin İstanbul ve Ankara'da Kuyruklar Oluştu

Ugur

Administrator
Apple'ın 12 Eylül'de tanıttığı iPhone X, gece saat 00.00'dan itibaren satışa sunuldu. İstanbul'da bazı mağazalarda gece yarısı 7 bin liralık telefon için kuyruk oluştu.

iphone-x.jpg iphone-x.jpg

Türkiye'ye ilk kez getirilen yeni model telefon satışa sunulmadan önce çok sayıda müşteri Kadıköy Bağdat Caddesi'ndeki GSM şirketi önünde beklemeye başladı.

Saat tam 00.00 olduğunda kapılar açıldı ve müşteriler içeri girdi. İçerde telefonu inceleyen müşteriler hemen kasaya koştu. 6 bin 100 lira ile 7 bin TL arasında satılan telefon için onlarca kişi sıra oluşturdu.

iPhone X alan bir kişi, "Telefonu aldık, mutluyuz ve kullanacağız. Ben ön ayırma yapmıştım o yüzden 20 dakika bekledim" dedi.

Aynı durum Ankara için de geçerliydi​

Apple'ın akıllı telefonu iPhone'un en son modeli, bu gece saat 00.00'dan itibaren Ankaralılar için satışa çıkarıldı.

İlk satış günü için düzenlenen kokteyle vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Raflardaki yerini alan cihaz, saatler içinde tükendi. Vatandaşlar, cihazı çok beğendiklerini, haftalar öncesinden satın almak için sipariş verdiklerini ve daha önceki modellerle kıyaslanamayacak kadar iyi olduğunu söyledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
HubblePhone – 13 Bin 500 Liralık Telefon
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 1    2K
18 Bin Dolarlık Lüks Bowie Bıçağı Yapımı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Video Galerisi
  • 0    97
Bin yıllık Balkan Geleneği Koleda