Sırbistan'a Varmak Tam 4 Günlerini Aldi

BELÇİKA’NIN Leopoldsburg kentinden Sıla Yolu’na çıkan Şimşek Ailesi, otomobillerinin arıza yapması sonucu SABAH’IN hizmet istasyonu Hotel Balkan Highway’e dört günde ulaşabildi. Yola çıkmadan bir hafta önce otomobil satın aldığını dile getiren...

 1. #1
  Sırbistan'a Varmak Tam 4 Günlerini Aldi
  BELÇİKA’NIN Leopoldsburg kentinden Sıla Yolu’na çıkan Şimşek Ailesi, otomobillerinin arıza yapması sonucu SABAH’IN hizmet istasyonu Hotel Balkan Highway’e dört günde ulaşabildi. Yola çıkmadan bir hafta önce otomobil satın aldığını dile getiren Bülent Şimşek, “Otomobilim Avusturya sınırında hararet yapmaya başladı. Sürekli su koyarak Zagreb’e kadar gittim. Zagreb’de aracımı tamire çektirdim" dedi.

  MASRAF 1500 EURO

  TAMİRCİDEN çıktıktan 10 kilometre sonra otomobilinin yeniden su kaynatmaya başladığını söyleyen Şimşek, “Bir benzincide Türk TIR şoförleri yardımıma koştu. Oraların tanıdığı bir tamirciye gittik. 658 euro tamir parası ödedim. Çekiciye verdiğim para ile birlikte arıza bana 1500 euroya mâl oldu ama otomobilim düzeldi. Tamirler ve yavaş yol almamız bize çok zaman kaybettirdi" diye başından geçenleri anlattı.

  ŞOFÖRLER DUYGULANDIRDI

  EŞİ Sonja, çocukları Kübra (23), Enes (18), Melisa (8), Alperen (4) ile yolculuk yapan Bülent Şimşek, otomobili satın aldığı galeriyi dava edeceğini söyledi. TIR şoförlerinin, “Abi hiç merak etme biz seni yollarda bırakmayız. Gerekirse Erzurum’a kadar götürürüz" sözlerinin kendisini çok mutlu ettiğini dile getiren Şimşek, molada eşinin demlediği çayı 'Dadaş çaysız yapamaz’ diyerek keyifle içti ve moladan sonra uzun yolculuğuna devam etti.

  VELİKA PALANA/sabah

 2. #2
  Demekki izin icin araba alanlarin daha onceden almasi gerekir ki test yapabilme zamanlari olsun.Allah baska dert vermesin.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler