Makale Hakkım Varsa Helal Olsun Sizlerde Helal Edin

deniz feneri

Aktif Üye
Belki günlerden birinde senin gıybetini etmiş olabilirim. Dil işte, hata edebilir. Bunu kendi başıma veya başkalarının yanında yapmış olabilirim. Bunu bilerek veya kasıtsız da yapmış olabilirim.
Şayet böyle bir şey olmuşsa, senden bana hakkını helal etmeni rica ediyorum, Allah Teala da seninle O'nun arasındaki günahlarını affeylesin. Gıybeti edilen kişi hakkını helal etmedikçe gıybet edenin günahını Allah affetmez. Kendi zayıflığımdan değil ama yerlerin ve göklerin sahibi olan Allah Teala'dan korktuğum için.
Haklarımızı helal etmeye bir davet!
Allahım, bizleri daima birbirimizi affedenlerden kıl.... benim varsa helali hoş olsun

Alıntı

Hayırdır deniz ne helalliği bi yere mi gidiyorsun?

Yok abim sizi bırakıp nereye gideyim , bu günlük yapılması gereken birşey aslında ölüm var sonuçta. eşler bile akşam yatmadan helalleşip uyumalı. face de konuyu görünce paylaşayım dedim :) Allahtan bir mani çıkmadıkça sizlerden ayrılmaya niyetim yok :)

Alıntı yazdım başka yanlış anlayan olmasın :) aslında makalelere eklememiştim,yanlış anlaşılacağı aklıma gelmemişti

Ben yanlış anlamadım..:) konuya vakifim.
Ama başlık büyük harf olunca dikkatimi çekti:)
Gidecek olsaydın.boyle veda olmaz dermişimhahaha

Ben yanlış anlaşılacağını düşünmedim , böyle veda etmem çünkü :) vedayada niyetim yok uğur kovmadıkça :D veda olsa duyurulara konu açardım

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Lazım Değil Para Varsa Dayı
  • kulmehmet
  • kulmehmet,
  • Şiirler
  • 0    3K
Bu 5 belirti varsa, sosyal medya bağımlısısınız!
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    3K
Bebeğiniz Varsa Hapşırmayın
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 2    5K
Geri