Kapıkule ve Diğer Gümrük Kapılarını Canlı İzleyin - 2017

Buyurun Arkadaşlar, Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli, Pazarkule ve Dereköy Gümrük Kapılarımızı sizler de canlı izleyebilirsiniz. Görüntüler yaklaşık 30 saniyede bir yenilenmektedir. Kapıkule Kapıkule - Yolcu Giriş PeronlarıKapıkule - Yolcu Çıkış...

Buyurun Arkadaşlar, Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli, Pazarkule ve Dereköy Gümrük Kapılarımızı sizler de canlı izleyebilirsiniz.

Görüntüler yaklaşık 30 saniyede bir yenilenmektedir.

Kapıkule

İpsala

Hamzabeyli

Pazarkule

Dereköy

Goruntuler Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü sitesinden alinmaktadir.

http://trakya.gtb.gov.tr
    Konu Kaptan43 tarafından (29.07.2013 Saat 01:47 ) değiştirilmiştir.

Gece yarisi olmasina ragmen çok fazla yogunluk var.Allah gurbetçilerimize sabir versin.

28.08.2013 - 23:48:20 itibariyle Kapikule'deki son durumdan bir fotograf.

Kapikuleden geçtikten sonra sitemizi ziyaret eden gurbetçi arkadaslarimiz varsa,çikis sirasinda yasadigi problemleri bizimle paylasmasini rica ederiz (Mümkünse tarih ve saat belirterek).
    Üye olma zorunlulugu yoktur,misafir olarak yorumlarinizi bizimle paylasabilirsiniz.Tek yapmaniz gereken sey,yazdiginiz yorumu göndermeden önce güvenlik bölümünde sorulan basit bir soruyu cevaplamaktir.

Tesekkürler.
    Kaptan43 Bunu beğendi.

3. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 29.08.2013
    35 derece sicagin altinda en az 3 km'lik kuyrukta saatlerce bekledik.protesto etmek için kornaya basanlar oldu ama sinirlenen gumruk gorevlileri islemleri dahada yavaslatti

23 agustos 2013, saat 14.00 siralari

haburdan bu trafa geliş gibi. hiç çekilmiyor. 45 sat bekledğimizi biliyorum. sıcakta . üstelik wc sorunu olan bir yer. kontrol noktasının ötesine yapmışlar. geçirmiyorlarda. yine burası iyiymiş.

5. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 29.08.2013
    Cileli gurbetciler
    S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....

Alıntı Misafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....
    Su an gumruk hala kalabalik gorunuyor. Allah kolaylik versin...
    Kaptan43 Bunu beğendi.

Kalabalik ne demek Ugur üstadim kalabalik hic azalmiyor hala dolu ipsaladada ayni durum var. Edirneye dogru 15km kuyruk var. Allah yardimcilari olsun havayi serinletsin yeter onlara yoksa 35- 40 derece sicakta mahvoluyor insan

Su an gumruk bosalmis gibi gorunuyor.
    Kaptan43 Bunu beğendi.

bomboş. bunlarda fazla kalmaz. 1 saate hepsi geçmiş olur ama arkadan gelenler boş bir kapıda , ne şanslıyız derler
    Kaptan43 Bunu beğendi.

tamamen boşaldı
    Kaptan43 Bunu beğendi.

• Sayfa 1/2
  • 1
  • 2

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler