Sıla Yolu Macaristanda konaklama tesisleri

tonyDTurk

topragizbiz.com
Selamun aleykum topraklar
Son iki sene macar ustu gittik vatana ve en iyi ve kolay guzergah olduhuna karar verdik, fakat gece konakliyacak bir yer bilmedihimizden arabada gecirdik geceleri.
bu hafta 2 ayri yer kesvettim gece konaklama icin, biri austuria/macar sinirinda adi
hotel Paprika ve 2. budapest ten 180 km sonra (sirb sinirina gidiste) adi hotel Mizse.Bu bahsedilen yerlerde kalan arkadaslardan duyduklarim iyi seyler ve fiyatlar makul gorukyor.
Icimizde bu yerlerde konaklama yapanimiz varmi ? tercubeleriniz ?.......
Biz Allah nasip ederse eylul de yollardayiz yine :tabi: bahsettihim yerleri deneyip sizlere bilgilerimi aktarmaya calisacagim.
Simdiden tessekurler topraklarim ve hayirli yolculuklar cumleten.
ugur. :selamlama:

O hoteller hakkinda hic bilgim yok fakat neden Sirbistan'daki bilindik tesislerde konaklamiyorsun?

Merhaba adasim
Sirbistan da tek yer sabah gazetesinin orasi ama ufak yer her zaman yer bulunmuyor ve yine arabada yatmak zorunda kaliyorsun (bize oyle oldu son 3 senedir, yaslilik iste eskisi gibi burkulup arka koltukta olmuyor adasim :) ) ozellikle vatana giderken, eger otel de yer yoksa araba icin park yeri de sorun oluyor.
Ayrica olarak birde fiyat !!!.... odalara istenen fiyat yuksek, gecen sene yer yoktu dedik bir dus alalim en azindan ter atalim dedik, sabah muhabiri hasan abi sagolsun soyledi dus ayarladilar ama dusa girerken adam gelip adam basi 10 euro istedi bende lanet olsun dedim verdim hatta daha sonra hasan ve selahattin abilere de bahsettim cunki onlar 5 euro demisti bana, anliyacahin eger sabah muhabirleri orda yanina ise iyi yoksa turistsin sana istedihi fiyati soyluyor. belki bu yuzden sabah baska yer ariyordur bu sene.
selamlar saygilar

Arkadaslar üzüntüler yollardaki konaklama sorunlari bitiyor insallah Macaristanda vatandaslarimiz icin konaklama tesisleri yapiliyor kismetse 2014 yazinda yaz sezonuna hizmete acilacakmis arkadaslar beni gezdirdi cok düzgün rahat türk aileler icin düsünülmüs tuvaletlerinde dahi taharet musluklari var Macaristanin sonununa dogru Sirbistan sinirina 25 km kala Sahipleride Türkler Otel 150 yatakli vede engüzeli Mutfakta Helal kesim ürünlerin kullanilmasi Kesinlikle domuz ürünleri bulunmuyor.Ayni zamanda Tesiste Mescitte bulunuyor Valla Helal olsun Adamlara böyle bir tesisi biz gurbetci kardeslerimize kazandirdiklari icin üstelikte sabahleyin ordan ciktiginiz zaman aksam Türkiye sinirina varabiliyorsunuz Otelden kapikule sinir ( 950 km ) Arkadaslardan haber aldikca burda paylasacagim herkese hyairli günler

Misafir kardes bilgilerin icin ve emeklerin icin simdiden cok tesekkurler ama otelin adi ? e75 yol ustumu ?adress ?, yanlis anlama lutfen sorunun ustune soru sormus oldum.
Ellerine saglik
ugur
:selamlama:

Arkadaslar üzüntüler yollardaki konaklama sorunlari bitiyor insallah Macaristanda vatandaslarimiz icin konaklama tesisleri yapiliyor kismetse 2014 yazinda yaz sezonuna hizmete acilacakmis arkadaslar beni gezdirdi cok düzgün rahat türk aileler icin düsünülmüs tuvaletlerinde dahi taharet musluklari var Macaristanin sonununa dogru Sirbistan sinirina 25 km kala Sahipleride Türkler Otel 150 yatakli vede engüzeli Mutfakta Helal kesim ürünlerin kullanilmasi Kesinlikle domuz ürünleri bulunmuyor.Ayni zamanda Tesiste Mescitte bulunuyor Valla Helal olsun Adamlara böyle bir tesisi biz gurbetci kardeslerimize kazandirdiklari icin üstelikte sabahleyin ordan ciktiginiz zaman aksam Türkiye sinirina varabiliyorsunuz Otelden kapikule sinir ( 950 km ) Arkadaslardan haber aldikca burda paylasacagim herkese hyairli günler

Bilgiler icin tesekkurler.

Selamlar Hayirli cumalar
Evet E75. Macaristandaki ismiyle M5 Otobani,yani Budapeste Belgrad istikameti.
Tesisin adi FAMILY HOTEL Olacakmis. Ama Benim anladigim Kadariyla Bir Otelden Cok daha fazlasi Türk aileler icin hersey düsünülmüs
Yeri uydudan görmek isteyenler icin GPS Kordinatlarinida buraya yaziyorum 46.404568,19.976286 burdan görülebilir

Selamlar Hayirli cumalar
Evet E75. Macaristandaki ismiyle M5 Otobani,yani Budapeste Belgrad istikameti.
Tesisin adi FAMILY HOTEL Olacakmis. Ama Benim anladigim Kadariyla Bir Otelden Cok daha fazlasi Türk aileler icin hersey düsünülmüs
Yeri uydudan görmek isteyenler icin GPS Kordinatlarinida buraya yaziyorum 46.404568,19.976286 burdan görülebilir

Burasi galiba.

[HARITA]46.404568,19.976286[/HARITA]

Aleykum selam
sanada hayirli cumalar ve tekrardan tesekkurler extra info icin.:eek:k:

Evet Evet Aynen Burasi Arkasindada Büyük Bir göl var

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Osmanlı’nın Hicaz’da Deniz Suyu Arıtma Tesisleri
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Ansiklopedi
  • 0    1K
Sila yolu haritasi-dinlenme tesisleri v.s.
  • K
  • KUZEYLi,
  • Sıla Yolu
  • 4    55K
Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri
  • Celik
  • Celik,
  • Sıla Yolu
  • 70    266K
Geri