Doğum günün kutlu olsun vuslat

TFbkf0MjbcW-YN8WmRRsylFuBE-hz8-chxvfhyMLNnpN9nGM8x.jpg

Vuslat doğum günün kutlu mutlu ve huzurlu olsun. (Kusura bakma yaşlandığını hiç hatırlatmak istemezdim)
Allah razı olsun kaptan agbi pasta süpermiş,ya ben sevmiyom doğum günü
Deniz hatırlatmış yine sağolsun...
Kaptan agbi yaşlanıyorum evet:)
Onun için mi yazı rengin oyle hahaha
Sağolasın güldürdün beni...

Allah razı olsun kaptan agbi pasta süpermiş,ya ben sevmiyom doğum günü
Deniz hatırlatmış yine sağolsun...
Kaptan agbi yaşlanıyorum evet:)
Onun için mi yazı rengin oyle hahaha
Sağolasın güldürdün beni...
Daha yaşlanmamışsın bak yazıyı silik yazdım bakalım yaşlanıpta okuyabilecekmi diye. Okuyabildiğine göre daha gençsin sevinebilirsin. :D

Vuslat yazan pasta renkler ve şekil benim zevkim, bu kadar denk gelemezdi...çok teşekkür ederim Allah razı olsun...rabbim hayırlı ömürler versin hepimize...sağolasın özel günleri unutmadığın için... sevmiyorum ama nezaketen çok güzeldi...

Doğum gününü tebrik ederim.
Çok özel nick vuslat dikkatimi çekti.
Şiir sitelerde yorumlarınız mevcut.
İhsan bey teşekkür ederim geçen yılın mesajı yeni görüyorum...evet çok ama çok özel nick,,İslami sitelerde yorumlarım hayli çoktur...eğer benim tanıdığım kisiyseniz ilk sitemizi biliyorsunuz demektir...saygılar..

Vuslat yazan pasta renkler ve şekil benim zevkim, bu kadar denk gelemezdi...çok teşekkür ederim Allah razı olsun...rabbim hayırlı ömürler versin hepimize...sağolasın özel günleri unutmadığın için... sevmiyorum ama nezaketen çok güzeldi...
Az çok öğrendim zevkini ? vuslatları ben yazdım tam uymasada ? güzel insanlar unutulmaz, amacımız dua sadece ???

doğum günün hayırlı olsun vuslattt. Rabbim hayırlı imanlı uzun ömür versin inşaallahhh

Geri