• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

F.Güle'nin Gelini Olan Elif Safak'i taniyalim mi?

Kaptan43

topragizbiz.com
#1
Kimilerine göre F.Gülen evliya gibi bir insandir. Pekiyi bu kadar iyi bir insan ise nicin hususi hayati sir gibi gizleniyor. Liderinize güveniyorsaniz gizlemeyin.

F.Gülen’in manevi oglu Eyüp Can’dir. Eyüp Can, tüm Fetullahcilar gibi Amerika’da okudu ve ardindan Türkiye’ye geldi Zaman Gazetesinde ve Referans Gazetesinde calismaya basladi. Eyüp Can 2005 senesinde Berlin’de Elif Safak ile evlendi.
Elif Safak 1971′de Fransa’da dogmustur. Ermeni bir annenin cocugu olan Elif Safak’in Ermeni vakiflarindan para aldigina dair cok fazla iddialar var. Elif Safak 2005-2009 arasi tam dört sene Zaman Gazetesinin basyazarligini yapti. Zaman Gazetesinin Basyazarligini yaptigi 2006 senesinde Elif Safak "Baba ve Pic" isimli bir kitap yazdi. Bu kitapta Türk Milletine ve Osmanli Tarihine agzina geleni sayan Elif Safak mahkemelik oldu. Simdi bu kitaptaki küfürlerden birkac tane alintiya bakalim.

1. …Bütün akrabalarını 1915′te kasap Türklerin ellerinde kaybetmiş soykırımzede bir sülalenin torunuyum (Sayfa 63)


2. … Sen kalk gel Ortaasya’dan, dal dosdoğru Anadolu’nun bağrına, sonra bir bakmışsın her yerdeler! Orada yerleşik olan milyonlarca Ermeniye ne oldu peki? Asimile edildiler! Eridiler! Yetim bırakıldılar! Sürüldüler. Mal mülklerinden oldular! (Sayfa 65)


3. … Sıradan Türklerle ne konuşacaksın eğitim görmüşleri bile ya Milliyetçi ya cahil (Sayfa 130)


4. … Ayaşta sağ kalan olmamış Çankırı’ya götürülenler de peyder pey öldürülmüşler… Sopalarla, balta saplarıyla dövülmüşler. Bazıları açlıktan ölmüş bazıları da öldürülmüş (Sayfa 170-171)


5. … Türkler de 1915′te bunları Ermenilere yapanlar (Sayfa 172)


6. … 1909 Adana katliamlarından ya da 1915 tehcirinden… bunlar sana bir şey hatırlattı mı? Ermeni soykırımı diye bir şey duymadın mı hiç? (185-186)


7. … Toprağımızdan kovulduk, eşyalarımızdan olduk, hayvan muamelesi gördük, koyun gibi kesildik. Doğru düzgün haysiyetli bir ölüm bile esirgendi bizden. (Sayfa 192)


8. … Erkek bırakmıyorlar ortada. Silah arama bahanesiyle Ermenilerin evlerine girip sonra da yağmalıyorlar"

Bu kitabin dava mevzusu olmasi Avrupa Parlementosunda konusuldu ve dönemin Disisleri bakani Abdullah Gül, Avrupa’dan gelen talimat üzere Elif Safak’i mahkemeden kurtardi.

2007′de A.Gül, Cumhurbaskani olduktan sonra Cankaya’daki bir yemege Elif Safak da davetli olarak gitti.
 

MURATS44

topragizbiz.com
#2
Çok çirkin bir iftira. Çok çok çirkin. bu soruyu soran ne yapacak başkasının soyunu sopunu , sanane allahın salağı.. kimse senin kimin nesi kimin iti olduğunu soruyor mu?

türkler orta asyadan geldiğinde anadoluda ermeni varmış. Tarihi katiliamlarla dolu , şerefsizliklerle dolu bir ırk. Geçmişiniz o kadar eskiye mi dayanıyor yeni yetme it sürüleri.

Türk'ün T'si olabilir misiniz siz? Nedense kürtlerle ermenilerin tarihi birden bire onbinlerce yıl geriye gitti. Sanki çok üstün bir ırklarda İslamiyetin en büyük savunucularını kötülüyorlar. bunlar kim yaaa, kimin itleri bu yalakalar...

bu yazının kaynağını alabilir miyim acaba?

gelini sonuçta. kan bağı yok. gelinin kanı bozuksa F.gülen hoca ne yapsın. Kadının kanı bozuksa onun suçumu? Sonradan iyi bi yere kapak atmış. Sonrada çok değerli bir insanı karalıyor. Adi şerefsiz.
 
 • Türkiye'de Camiye Çevrilen Kiliseler
  Ugur Ugur
  Geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu toprakları, birçok inancın da ibadet ettiği bir yer olmuştur. Ülkemiz topraklarında yaşayan topluluklar ibadet edebilecekleri...
 • National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar
  Ugur Ugur
  Konya, Beyşehir'de bir balıkçı donmuş göle ağ atıyor. Beyşehir Gölü, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü. Tıknaz İzlanda atları kendine has bir görünüme sahip. “Gördüğüm en nazik, en...
 • Tarih Boyunca Türklerin Kullandığı Kılıçlar
  Ugur Ugur
  Bir zamanlar savaşların kaderini belirleyen tek silah kılıçlardı. Türk tarihinde de önemli zaferler bu kılıçlarla gelmişti. İşte o kılıçlar... Dımışki Kılıcın ismi, dünyanın en sağlam...
 • Fazla Bilinmeyen İlginç Müzik Aletleri
  Ugur Ugur
  Yaybahar, Çağlama, Glass Armonica, Theremin, Elasticsynth, AlphaSphere, Eigenharp, BeatBearing, Hydraulophone, Tenori-On, Hang, Kalimba, Array mbira.... Eminim bu aletlerinin çoğunun ismini daha...
 • Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar ve Alınan Önlemler
  Celik Celik
  Dünyada Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Panda “Bambu Ayısı” Panda “Bambu Ayısı”Dev panda Çin’in Yangtze Havzası’ndaki bambu ormanlarında yaşar. Bu havza, biyoçeşitlilik açısından dünyanın en...

Facebook