Iste GS'in Avrupa Rakipleri

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
1324116.jpg 1324116.jpg

Real Madrid, Juventus ve Kopenhag'la eşleşen temsilcimiz Galatasaray'ın maç programı da belli oldu.

Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonucunda B Grubu'da Real Madrid, Juventus ve Kopenhag'la eşleşen temsilcimiz Galatasaray'ın maç programı da belli oldu.

Şampiyonlar Ligi kura çekimi sonucunda B Grubu'da Real Madrid, Juventus ve Kopenhag'la eşleşen temsilcimiz Galatasaray'ın maç programı da belli oldu.

İlk maçına 17 Eylül Salı günü saat 21:45'te çıkacak olan sarı kırmızılılar İspanyol devi Real Madrid'i Türk Telekom Arena'da konuk edecek.

Son maçını 10 Aralık Salı günü deplasmanda Juventus'la oynayacak olan Galatasaray'ın maç programi:

GalatasarayReaL Madrid17 Eylül (İçeride)
Juventus Galatasaray2 Ekim (Deplasman)
Galatasaray Kopenhag23 Ekim (İçeride)
KopenhagGalatasaray5 Kasım (Deplasman)
Real Madrid Galatasaray27 Kasım (Deplasman)
GalatasarayJuventus10 Aralık (İçeride)

Kaynak

Rakipler zorlu ama Galatasaray'in sagi solu belli olmaz.

BUyil tek basiniza ülke puani toplamaniz gerekiyor. Bol Sanslar Gs'e...

Galatasaray zorlu grupta ama ben güveniyorum. Ksin yenilecekler :):D
İnşaallah kayıpsız geçerler turları. Gönülümüz Gsden yana. Maç tarihlerinde fanatik gs liyim :)

Zaten gözlerin yaşarsın diye yazmıştık. Bir fenerli ile gslini farkı olsun diye :D Gözlerin yaşardıysa gerçek fenerli ne demek anlamışsındır. Şimdi duygulandırdın beni. ağlamak istiyorum sayın seyirciler.. ben gidip şurda 2 dakka ağlayam gelem :D:D

Herşey bir tarafa da , ben gönülden destekliyorum ve başarılar diliyorum. İnşaallah bu senede bizim yüzümüzü güldürecek.

Ben disarida hic kiskanmadim tabi bu fenerli olmanin farki, Murat'in dedigi gibi,:) yinede bol sanslar GS'e :eek:k:

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Artık Mecliste de ''VAR'' Var Olacak
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 2    1K
Teröriste terörist demek suçmuş! - Süleyman ÖZIŞIK
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Kaliningrad - Avrupa'nın Ortasındaki Rus Toprağı