• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Kılıçdaroğlu Buca Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı

Ugur

Administrator
Yönetici
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'in Buca ilçesinde yaşayan kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, CHP Buca belediye başkan aday adayı Hasan Nebi ile birlikte meclis üyesi aday adaylığını resmen açıkladı. CHP Buca belediye başkan aday adayı Hasan Nebi ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Celal Kılıçdaroğlu, "Hasan Bey'le birlikte çalışmaya karar verdim. Diğer aday adayları ile görüşmedim. Hasan Bey'le sırt sırta, el ele vererek inşallah başaracağız." dedi. Belediye meclis üyeliği aday adayı olmadan önce ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü belirten Cemal Kılıçdaroğlu, "Ağabeyimle görüştüm, bana yolun açık olsun dedi, başarılar diledi. Meclis üyeliği aday adaylığı için resmen başvurdum." dedi.

Bir gazetecinin, "Hasan Nebi belediye başkan adayı olarak gösterilmezse ne yapacaksınız" yönündeki sorusunu yanıtlayan Celal Kılıçdaroğlu, "Burada küskünlük olmaz. Hasan Bey olur, Mehmet Bey olur, Ahmet Bey olur. Partimizi yıpratmamak için kim aday olursa olsun yine desteğimiz sürecektir.

"Partinizin adayı belli değilken genel başkanın kardeşi olarak bir aday adayının yanında olmanız eleştirilmenize neden olmaz mı?" yönündeki soruya da Celal Kılıçdaroğlu, "Ben, genel başkanın kardeşi olarak değil bir vatandaş olarak buradayım. Bu genel başkanın işareti olarak algılanmamalı. Buraya bir vatandaş olarak geldim, Hasan Bey'le el ele vererek kazanacağımıza inanıyorum." diye cevap verdi.

trthaber

MURATS44

topragizbiz.com
torpil yok diyer artizzzzzz. utanmadanda meydanlarda zırvalıyor . Bekçilikten belediye başkanlığına. ssk yı akraba doldurdu sıra belediyelerde.

• Türkiye'de Camiye Çevrilen Kiliseler
    Ugur Ugur
    Geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu toprakları, birçok inancın da ibadet ettiği bir yer olmuştur. Ülkemiz topraklarında yaşayan topluluklar ibadet edebilecekleri...
  • National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem  Fotoğraflar
    Ugur Ugur
    Konya, Beyşehir'de bir balıkçı donmuş göle ağ atıyor. Beyşehir Gölü, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü. Tıknaz İzlanda atları kendine has bir görünüme sahip. “Gördüğüm en nazik, en...
  • Tarih Boyunca Türklerin Kullandığı Kılıçlar
    Ugur Ugur
    Bir zamanlar savaşların kaderini belirleyen tek silah kılıçlardı. Türk tarihinde de önemli zaferler bu kılıçlarla gelmişti. İşte o kılıçlar... Dımışki Kılıcın ismi, dünyanın en sağlam...
  • Fazla Bilinmeyen İlginç Müzik Aletleri
    Ugur Ugur
    Yaybahar, Çağlama, Glass Armonica, Theremin, Elasticsynth, AlphaSphere, Eigenharp, BeatBearing, Hydraulophone, Tenori-On, Hang, Kalimba, Array mbira.... Eminim bu aletlerinin çoğunun ismini daha...
  • Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar ve Alınan Önlemler
    Celik Celik
    Dünyada Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Panda “Bambu Ayısı” Panda “Bambu Ayısı”Dev panda Çin’in Yangtze Havzası’ndaki bambu ormanlarında yaşar. Bu havza, biyoçeşitlilik açısından dünyanın en...

Facebook