Üst
Ugur

Müşterisine Götürdüğü Pizzanın İçine Tüküren Kurye Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Ugur

Administrator

Eskişehir’de bir müşterisine götürdüğü pizzaya apartman içinde tüküren ve bunu telefonuna kaydeden kurye anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Eskişehir’de pizza servisi yapan bir kurye, servise gittiği apartmanın içine girdikten sonra pizza kutusunu açarak tükürdü. Pizzaya tükürdüğü anları cep telefonu ile kaydeden kurye, güvenlik kameralarını fark etmedi. Pizzaya tükürme anlarını cep telefonu ile çeken kurye ardından pizzayı müşteriye pizzasını teslim etti. Yaşananlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Daha sonra görüntüleri izleyen apartman sakinleri kuryeden şikayetçi oldu. Olayla ilgili yasal işlemin sürdüğü öğrenildi.


Şantaj İdiiası​

Eskişehir’de bir kuryenin pizzaya tükürdüğü görüntülerin suç şebekesi tarafından bilinçli olarak kaydedildiği ve pizza şirketinden şantajla 1 milyon lira istendiği iddia edildi.

Eskişehir’de bir kuryenin pizzaya tükürdüğü görüntüler güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerin bilinçli olarak çekildiği ve pizza şirketine bu görüntülerle şantaj yapılarak 1 milyon lira istendiği öne sürüldü.

Firma yetkilisi Feyzal Güler, konunun mahkemeye taşındığını söyledi. Güler, yaşanan olayla ilgili şunları söyledi:
“Bize yeni işe giren bir kurye. Olayın gelişme şekli başka. Bu organize bir şebekenin işi. Bu görüntü bilinçli olarak kamera önünde çekilmiş. Sonra bu görüntü ile bize döndüler ve 1 milyon TL şantaj yolu ile para istediler. Bizim şirket avukatımız ile onların avukatı görüştü. Şirket avukatımızdan, karşı tarafın avukatı, “elimizde bu görüntüler var 1 milyon TL para istiyoruz. Aksi taktirde bunu yayınlayacağız” demiş. Bizim avukatımız da bunu yazılı olarak gönderin, değerlendirelim diyor. Bunun üzerine karşı tarafın avukatı yazılı 500 bin lira istediklerini belirten yazılı bir belge geçiyor. 500 bin lira bizden para istiyorlar. Biz bunu aldık Eskişehir’de Organize Suçlardan sorumlu savcıya suç duyurusunda bulunduk. Biz mahkemeye verdik. Savcı da bu vatandaşları çağırıp ifadelerini aldıkları gün, görüntü çıkmaya başladı.”
 
Kan meselesi. Onu belki bi çocuk yiyecek. Bu yaratık için ne denir ki ?
 
Yani bir suç şebekesinin tezgahı olduğu kesin. Yoksa hangi kafayla böyle bir şey yapılır. Hani işten bunalmış balataları sıyırmış desem o da değil daha yeni işe girmiş. Kim bilir hangi marka ki bir tükürükle köşeyi döneriz düşüncesine kapılmışlar Olan pizzayı yiyene oldu :D
 
Ben onu bunu bilmem “Eskisehir'de pizza islanmayacagini ögrendim.“ hahaha
Zaten onu öylesine yapmis olsalar videoya cekmez. Cocuk iyi halt etmis gibi yüzünüde videoya cekiyor...
 
Ben onu bunu bilmem “Eskisehir'de pizza islanmayacagini ögrendim.“ hahaha
Zaten onu öylesine yapmis olsalar videoya cekmez. Cocuk iyi halt etmis gibi yüzünüde videoya cekiyor...

Bu olay her yerde yaşanabilecek bir olay. Ortaya çıkmayınca hiç birşeyi bilemiyoruz belki başka yerlerde de oluyordur, kim bilir? :)
 
Geri