Üst
Samsung Galaxy S5 çok yakında Türkiye'de

Samsung Galaxy S5 çok yakında Türkiye'de

dilokullari

topragizbiz.com

s5.webpTelefon kullanıcıları günlük yaşantılarını zenginleştirmenin yanı sıra, kendilerine ilham sağlayacak mobil araçlar aramaktadırlar.Bilgilerini yenileyebilecek mobil telefonlar aramaktadırlar. Samsung S5, insanların ilham verdiği yeniliklerle, günlük çevredeki en üstün akıllı telefonu sunmaya odaklanan temel ve kullanışlı özelliklere sahip, muhteşem alıcılığa yol gösteriyor.

Yeni Samsung S5; on altı MP kamera, gelişmiş bir menü ve ön görünüme ulaşmış üstün kamera işlevleri sayesinde kişilerin yorulmadan fotoğraf çekebilmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlıyor.

Samsung S5, 0,3 sn ye kadar sabitleme yapabilen dünyanın en hızlı sabitleme özelliğini sunuyor ve gelişmiş Yüksek Dinamik Aralığı (High Dynamic Range) özelliği ile tüm şartlarda doğal ışık ve renkleri göz alıcı bir doymuşlukta yeniden oluşturuyor. Aynı zamanda Samsung GalaxyS5’in yeni Seçici Odak özelliği, kullanıcıların aynı anda, bir nesnenin belirli bir alanına sabitlenmesini sağlarken, arka planı bulanıklaştırabiliyor. Bu özellik ile kullanıcıların, Sığ Alan Derinliği (DOF) önemini belirtmek için özel bir mercek lansmana gerek duymuyor.

Galaxy S5, beşinci nesil Wi-Fi 802.11ac ile 2X2 MIMO desteği sunuyor ve LTE Kategori 4 standardı ile çok sayıda LTE frekansını destekliyor. Çok daha seri bağlantı isteyen kullanıcılar için Samsung Galaxy, sahip olduğu Download Booster gelişmiş teknolojisiyle Wifi ile LTE teknolojilerini aynı anda kablosuz erişim sağlayarak veri hızlarını kuvvetlendiren yenilikçi Wi-Fi teknolojisini sunuyor. Samsung Galaxy, nerede olursa olsun, kullanıcıların mümkün olan en hızlı bağlantıya sahip olmalarına yardımcı oluyor.
 
Geri