20.7 Kamerasıyla Z2 Xperia!

dilokullari

topragizbiz.com
Katılım
6 Eylül 2013
Sony Xperia Z2 Gelişen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia modelleriyle fazlasıyla piyasada yer almaya başladı. Yeni ürettiği modeli Sony Xperia Z2 ürününde yeni tasarıma ve özelliklere çok önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında çoğu zaman inişli çıkışlı zamanları olsada bu modeliyle isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Xperia Z2 özelliklerinde çok iddialı olduğunu gösteren Sony piyasada düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. İleri teknolojide çıkan parçalarda özellikle birisi var ki oldukça fazlasıyla dikkat çekiyor. Kamerası 20.7 Mega pixel kamerasıyla müşterilerini fazlasıyla şaşırtan Sony bu özellikte fazlasıyla iddialı duruyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu ürünün kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Sony Xperia Z2 kameranın kalitesi bir yana ekran boyutuylada müşterilerine fazlasıyla seyir hali verecek nitelikte. 5.2" inç boyutundaki HD TRILUMINOS ekranı ile kullanıcılarına oldukça güzel görüntüler sağlıyor. Kayıtlarında 4K özelliğide sağlayan üründe son teknoloji parçalar oldukça fazla kullanılmış. Bu ürünün hedefi Sony Xperia ismini müşterilerinde kalıcı olarak isminin kalmasını sağlamak olsa gerek. Cihazın satışında Avea öncülük etmekte olarak, paketlerinde, tarifelerinde ve kampanyalarında oldukça satmakta ısrarlı görünmekte. Cİhazın ne kadar kaliteli olduğuna dair bir önceki ürününü kullananlardan tecrübeye dair bilgilerini sorgulamalarını ve sağlamlığının ne kadar belirgin olduğunuda öğrenebilirler.Akıllı telefon içerisinde uzunca bir zaman yer edinecek gibi duran bu cihaz için Sony fazla bir çaba sarfetmiş ve ürünün kullanımı hakkında bir çok deneyim sağlamışlar.

Ürüne sahip olanlar dilediği gibi 20.7mega pixel kamerasıyla çok canlı ve kaliteli fotoğraflar çekebilir, 4K teknolojisiyle oluşan video desteğiyle kaliteli videolar çeker ve ekran kalitesiyle büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız herşeyi izleyebilirsiniz. Adından uzunca zaman söz ettirecek olan Sony Xperia Z2 için yaşacağınız tecrübeleri göz önünde bulundurursak kullanım keyfi oldukça fazla olacaktır.
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Sony Xperia T3 Avrupa’da
  • G
  • GMasterTR,
  • Güncel
  • 0    6K
M2 Sony Xperia Satışa Çıktı!
  • D
  • dilokullari,
  • Güncel
  • 0    5K
Geri