40 saniyede Türkiye'nin şifresini çözen dayı

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Sosyal medyada dolaşan bir video gündem oldu... Videoda, kendisine "Sen kimsin?" diye sorulan adamın verdiği yanıt, sosyal medyada viral oldu.

Sosyal medyada dolaşan bir video gündem oldu...
Videoda, kendisine "Sen kimsin?" diye sorulan adamın verdiği yanıt, sosyal medyada viral oldu.
Konuşmasından Karadenizli olduğu anlaşılan adamın söylediği sözler dikkat çekerken, sosyal medyada bu sözler için "Türkiye'nin özeti" yorumları yapıldı.
Adamın, görüntülerde, "Ben Milli Eğitim ile koyun, Diyanet İşleri ile dinsiz edilmiş bir toplumda dünyaya gelmiş; evde büyüklerinden, camide hocadan, okulda öğretmenden, askerde çavuştan dayak yiyerek kalıba sokulmuş; vatan millet duygularıyla özel harekata gidip orada savaştığı kişilerlen aynı merkezde yönetildiğini öğrenmiş; televizyona çıkan başbakan ve bakanların, önemli konularda ülke yönetiminde yüzde sıfır pay sahibi olduklarını görmüş; şu an yaşamış olduğumuz ilahı para olan uydurulmuş dinden, Allah’ın indirdiği dine geçmek isteyen bir koyunum. Herkese soruyorum, ya siz nesiniz" dediği fark ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri