Amcasının Kemiklerinden Gitar Yapan Adam

Ugur

Administrator
Kendisine 'Prince Midnight' (Geceyarısı Prensi) diyen bir müzisyen, kişiselleştirilmiş bir enstrüman geliştirdi.

Halkın bilmediği bu gitarist, fark edilmek için orijinal fikirden fazlasını buldu. 1990'lı yıllarda ölen ve Yunanistan'daki bir mezarlığa gömülen merhum amcası Filip'in kalıntılarını ABD'ye getirtti ve iskeletini bir gitara çevirdi. Yeni enstrümanına "Skelecaster" adını verdi.

Midnight Prince, kendisini heavy metalle tanıştıran adamı "onurlandırmanın en iyi yolu" olduğunu söylüyor ve ekliyor "Filip amcamın bir kısmının kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak hala orada olduğuna inanıyorum. Sadece sıcak bir mevcudiyet, belki de sonraki hayatının tamamen metal bir gitar olarak tadını çıkarıyor."

 

MURATS44

topragizbiz.com
Şimdi buna manyak oğlu manyak desek ayıp olur mu acaba? Hiç birşey kalmadı taaa yunandan kemikleri getir sonra böyle saçma sapan birşey yap. Uyuturmak için ne içiyorlar acaba? Sağlam kafa işi değil bu.
 

Ugur

Administrator
Aslında işin aslı öyle durduk yere amcamdan gitar yapayım diye başlamıyor. Yabancı sitede okudum, anladığım kadarıyla amcasının mezar kirasını ödeyemeyince kemikleri mezardan çıkarıp aileye veriyorlar.
 

MURATS44

topragizbiz.com
mezardan çıkarıp aileye verdilerse gitar yapması mı lazımdı :) kocaaa emerikada yer mi yoktu?

yine de manyak oğlu manyak sözümün arkasındayım. Her şekilde süzme manyak oğlu manyak. Benim mantığım mavi ekran verdi bu konuda.
 

Ugur

Administrator
Her yerde başka başka şeyler yazıyor. :D

Filip Amca'nın iskeletinin başlangıçta bir tıp fakültesine bağışlandığı ve yıllarca öğrenciler tarafından kullanıldığı bildirildi.

Filip'in ailesi, kolej artık iskeleti istemediğinde onu yakmak istemediklerini söyledi. İşte o zaman Midnight Prince taşınmak ve kalıntılardan bir gitar yapmak istedi.
 

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Avrupa ve Amerika gibi bazı ülkelerde mezar belli bir zaman dilimi içinde kiralanıyor. Süre dolmasına yakın haber veriliyor. Uzatmak istiyorsanız, bu meblağı ödeyin haber veriliyor. Ödemezsen kemikleri çıkarıp veriliyor. Tabi herkes bunun gibi gitar yapmaz. Bu fazla üstün zekalı olanlardan ki farklılık yaratmaya çalışmış.
 
Üst