Anne terliği

MURATS44

Super Moderator
Geldiği yer: Avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner.

anne-terligi.jpg anne-terligi.jpg

İçeriği: Radyoaktif madde içermeyen, kimyasal sonuçlar oluşturmayan, sadece kısa süreli noktasal fiziki acılar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliğinde uçma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satışı-alışı yasal olan, ayağa giyilen ev eşyası görünümlü olduğu için ayrıca ruhsat gerektirmeyen kullanımı kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atış yapabilen silahları yapan insanların geçmişlerinde olduklarını düşündügüm ev esyasıdır.

Işın kılıcından daha hızlı çekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amaçlıyken aksiyon antrenmani halini alır.hayatımda gördüğüm ilk kırmızı renkteki tomahawk fuzesidir.

Kullanımı: Anne terliği aslında q nun 007 icin yaptigi bir silahtir.bu silahın türk Annelerinin eline ne zaman geçtigi tam olarak bilinmemekle birlikte Annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandıkları aşikardir.

şöyle ki;

Anne, terligi fırlattıktan hemen sonra şu sözü sarfeder "getir o terliği çabuk!"...( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

Eğer annenin gerçekten o terliği istediğini sanıyorsanız zaten o terliği yemeyi haketmişsiniz demektir. .Zira bu cümle tamamen kurbanı bir
ikilemin içine sürüklemek icin söylenmiştir. Siz kızgın bir anneye silahını teslim etmekle, istediğini yapmayarak anneyi daha daha çok kızdırmak arasinda bir seçim yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terliği yersiniz.

Ve Anne son psikolojik darbeyi indirir;

Getir dedim sana o terlikleri!!!.

Terliğin verdigi zarar yasadiğiniz psikolojik çöküntüye oranla bir hiçtir..

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Satılık Anne Baba
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri
  • 0    915
Anne ve Kaynana Farkı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri
  • 0    9K
Anne Karnında Hayvan Resimleri