deneme

Celik

Emekli Admin
Dünyanın önde gelen teknolojik ürünlerini icat etmeleriyle bilinen Japonlar, bu sefer tembel insanlar için harekete geçti.
Tembel insanlar için üretilen gözlük sayesinde yattığınız yerden kafanızı kaldırmadan televizyon izleyebilecek ya da kitap okuyabileceksiniz.
Japonya'da faaliyet gösteren bir internetten alışveriş sitesi, ilginç bir ürünü satışa sundu.

Gorodoey2 isimli ürün sayesinde yattığınız yerden kafanızı kaldırmadan televizyon izleyebiliyorsunuz.
Ayrıca kitap okumak da mümkün. Gözlüğe yerleştirilmiş camlar sayesinde bunun mümkün olduğu kaydedildi.
85 gram ağırlığındaki gözlükler, normal gözlük üzerine de takılabiliyor. Ürünün fiyatı ise 21 dolar.

158.jpg 158.jpg

159.jpg 159.jpg

Bu sekilde kitap okumak zor adamin uykusu gelir.

[bg]http://img487.yukle.tc/images/89701.jpg[/bg]
Dünyanın önde gelen teknolojik ürünlerini icat etmeleriyle bilinen Japonlar, bu sefer tembel insanlar için harekete geçti.
Tembel insanlar için üretilen gözlük sayesinde yattığınız yerden kafanızı kaldırmadan televizyon izleyebilecek ya da kitap okuyabileceksiniz.
Japonya'da faaliyet gösteren bir internetten alışveriş sitesi, ilginç bir ürünü satışa sundu.

Gorodoey2 isimli ürün sayesinde yattığınız yerden kafanızı kaldırmadan televizyon izleyebiliyorsunuz.
Ayrıca kitap okumak da mümkün. Gözlüğe yerleştirilmiş camlar sayesinde bunun mümkün olduğu kaydedildi.
85 gram ağırlığındaki gözlükler, normal gözlük üzerine de takılabiliyor. Ürünün fiyatı ise 21 dolar.

Güzel deneme. Aynı resim bende çalıştı ama birkaç dakika sonra hata kodu verdi yine. sağ sol resim eklentisi gibi. bbkodlar oluyor ama birkaç dakika da hata veriyor.

Senin sitenin saglam bir elden gecmesi gerekiyor.:)

doğru diyorsun da , sağlam bi elden geçirecek kim var. Ücretli olmasına da razıyım ama yapan yok .:)

[cer]Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
[/cer]

[cer]Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak
Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.
O benim milletimin yıldızıdır parlayacak!
O benimdir, o benim milletimindir ancak!

Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal!
Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet, bu celâl?
Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal.
Hakkıdır, Hakk'a tapan milletimin istiklal.

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.
[/cer]

işte bu yaa. eline sağlık. süper olmuş. çizgilerde gitmiş. :) harika duruyor.

[cer]Ellerine sağlık reis. Harika olduu :)[/cer]

bu site çok yavaş nedeni nedir acaba

Geri