Üst
Fenerbahçe Michal Kadlec'le anlaştı.

Fenerbahçe Michal Kadlec'le anlaştı.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

85.webp
85.webp


Bir yandan UEFA Disiplin Kurulu'na yapacağı savunmaya odaklanan Fenerbahçe yönetimi, diğer yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Çek savunmacı Michal Kadlec transferinde önemli adımlar attı.

Fenerbahçe, Michal Kadlec'i transferi için Bayer Leverkusen ile anlaştığını borsaya bildirdi.. Alman ekibinden ise transferin tamamen bittiği yönünde açıklama geldi..

Sarı lacivertlilerin KAP'a yaptığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Futbolcu Michal Kadlec'in transferi konusunda Bayer Leverkusen 04 Kulübü ile anlaşmaya varılmış olup oyuncu ile görüşmeler devam etmektedir."

Leverkusen'den açıklama: "Fenerbahçe'de forma giyecek"- Fenerbahçe, futbolcuyla görüşmelerin sürdüğünü belirtmesine rağmen, Bayer Leverkusen'den yapılan açıklamada, savunmanın solunda oynayan Çek futbolcunun gelecek yıldan itibaren Fenerbahçe'de forma giyeceği ifade edildi.

Kulübün sportif direktörü Rudi Völler, Kadlec'in 2008 yılından bu yana Leverkusen'de forma giydiğini belirterek, ''Michal, Leverkusen'in etkili oyuncularındandı. Burada oyun anlamında önemli bir seviyeye ulaştı. Michal'e bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz'' ifadesini kullandı.

Transfer ücretinin, iki taraf arasındaki anlaşma gereği açıklanmayacağı kaydedildi.
internethaber
 
Geri