Kafasını Mikrodalga Fırına Sokup İçine Çimento Döken Adam Ölmek Üzereyken Kurtarıldı

  • Konbuyu başlatan Ugur
  • Başlangıç tarihi
  • 903
  • Okuma süresi: 1:09

Ugur

Administrator
22 yaşındaki Jimmy 'Jay' Swingler'ın YouTube kanalından paylaştığı video izleyenleri ciddi anlamda kızdırdı ve şaşırttı.

Arkadaşlarına meydan okuyan YouTuber hayatını kaybetmek üzereyken kurtarıldı. İngiltere’de gerçekleşen olayda, genç adam kafasını bir mikrodalganın içine soktu ve içini de çimento ile doldurdu. Olay sırasında arkadaşları mikrodalga fırından kurtulmasına yardım etmeye çalışırken, Swingler nefes almakta güçlük çektiğini belirtti.

Swingler, fırının içine kafasını sokmadan evvel nefes almasına yardımcı olacak bir hava borusu hazırlamıştı ama kurudukça sertleşen ve alan kaplayan çimento hava akışını engelledi. Arkadaşları 90 dakika uğraştıktan sonra denemekten vazgeçtiler ve acil servisleri aradılar.

Genci mikrodalgadan kurtarmak bir saat sürdü.

West Midlands İtfaiye Hizmetleri istasyon şefi Simon Woodward durumdan hiç memnun olmadığını açıkça ifade etti.

Ekibimiz olayla ilgilenirken, başka olaylara müdahalede bulunamadı. Sürekli insanların sorumsuz davranışları yüzünden meydana gelen bu tarz olaylarla ilgileniyor olsaydık, gerçekten hayat kurtarmamız gereken durumlarla ilgilenemezdik. İnsanlardan başkalarını eğlendirmek için hayatlarını riske atmamalarını istiyorum.,,Kaynak: onedio.com, youtube

Ne diyelim, Allah akıl fikir versin...
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst