Üst
K

LG G4 Kamera İncelemesi

krmshmt384

topragizbiz.com

Günümüzde akıllı telefonların en büyük gelişme yaşadığı konuların başında şüphesiz kamera performansı geliyor. Sürekli olarak değişimin yaşandığı ve başarılı sonuçların elde edildiği bir konu olan kamera performansında firmalar her geçen gün daha büyük yatırımlar yapmakta ve son derece büyük gelişmeler yaşanmakta. Akıllı telefon sektörünün son zamanlarda en iddialı firmalarından biri olmayı başaran LG de bu doğrultuda çalışmalarına son hızla devam ediyor.


G2 modeliyle bir patlama elde eden firma G3 ile tam anlamıyla zirveye oturmuş vaziyette. Her ne kadar üst düzey performans ile gözleri doldurmayı başarsa da firma halen rakiplerinin gerisinde. Bu doğrultuda piyasaya çıkarmaya hazırlandığı LG G4 modelinde yenilikçi adımlar atıyor. Özellikle 13 megapiksellik kameranın kullanıcıların bazıları tarafından yetersiz görülmesi doğrultusunda çağdaş bir yaklaşımla değişikliklere gidiyor. OIS adı verilen sabitleme sisteminin yanı sıra çağdaş çözümler bulmaya çalışan firmanın ciddi çalışmalara başladığı şimdiden en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.


Köklü değişiklere başvurması beklenen firmanın 20.7 megapiksel performansa sahip güçlü bir kamera ile kullanıcılarına ulaşması konuşulan dedikodular arasında yerini aldı. Kamera konusunda bir hayli iddialı rakiplerinin de olduğunu varsayarsak bu girişimin gerçekleşmesi fazlasıyla olası. Halen sızıntı sayılabilecek haberlerle süslenen gündemin, gerçekte ne tarz değişimler yaşayacağına dair haberler ile dolması için biraz beklemek gerekiyor.


Kaynak: LG G4 Kamerası - Kişiselgelişimci.com
 
Geri