Sohbet En Çok Dinlediğiniz Radyo Hangisidir?

Tevfik

Aktif Üye
Merhaba değerli TopragizBiz üyeleri, biraz sohbet olsun ve etkileşim olması adına bugün en çok dinlediğimiz radyoları söylüyoruz. Radyo dinleyen hâlen var mı bilmiyorum ama ben çok fazla severim dinlemeyi.

Daha önce dinlediğim radyo LoungeFM idi, şimdi Pal Nostalji kanalına kafayı taktım. Pal Nostalji'de 70'ler - 80'ler ve 90'lar çalıyor genelde ve aşırı hoşuma gidiyor. Tabii 70 ve 80'leri bilmem ama 90'lar çıktığında çok hoşuma gidiyor. :)

Sizler hângi radyoları dinlersiniz? Veya bir diğer soru olarak; radyo dinler misiniz?

radyofce6779d37b208fa.jpg radyofce6779d37b208fa.jpg

Harika bir konu olmuş... Bende radyo dinlemeyi severim, hatta radyosuz duramam😄 sürekli açıktır radyom, istek de isterim mesaj yazarım, çünki aile gibi oluyor insan.. Her programcının tarzı farklı, ama herşey var.. Canım radyom benim🤗TV den daha iyi radyo... Bir radyo uz olsun.. 🤗

Harika bir konu olmuş... Bende radyo dinlemeyi severim, hatta radyosuz duramam😄 sürekli açıktır radyom, istek de isterim mesaj yazarım, çünki aile gibi oluyor insan.. Her programcının tarzı farklı, ama herşey var.. Canım radyom benim🤗TV den daha iyi radyo... Bir radyo uz olsun.. 🤗
İlgilenirsen açalım bi radyo. :D

Biraz önce antika radyo fiyatlarına baktım da o kadar pahalıda değiller, aslında alınıp bilgisayar başında hafif seste dinlenebilir. Bir de plakların hastasıyım ben :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Pâdişâhım çok yaşa!
  • A
  • AliCabbar,
  • Komikler
  • 1    118
Kağıt Kesiği Canımızı Neden Daha Çok Acıtır?
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Genel Kültür
  • 0    886
Kâbusnâme (Çok Kıymetli Nasihatler)
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 2    459
Geri