Mısır Gezi Olaylarındaki Gibi

Ugur

Administrator
#1
Mısır'ın 'Vandallar'ı böyle finanse ediliyorMısır'da Cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeyle görevden alınmasının ardından yeniden gündeme gelen Mısır'ın 'Vandallar'ı olarak bilinen 'Baltacılar'a finans sağlayan kişi kameralara yakalandı.Mehmet Küçükkahveci'nin haberi;

Mısır'daki Mursi'yi destekleyen göstericilere yönelik saldırılar, Hürriyet ve Adalet Partisi,Vasat Partisi ve Müslüman Kardeşler'in genel merkez ve ofislerinin yakılması ve son olarak darbe sonrası Mursi'ye destek için toplanan kalabalığa saldırmasıyla yeniden gündeme gelen "Baltacılar" tıpkı Gezi olaylarında olduğu gibi bazı güçler tarafınfan finanse ediliyor. Bu görüntüler, Taksim'deki Gezi olaylarında para karşılığında ortalığı karıştıran grubu akıllara getirdi.

Lüks bir araçla gelen bir kişi, etrafına topladığı "Baltacılar"a Mursi yandaşlarına saldırması için deste deste para veriyor.

BUNLAR DA MISIR'IN KİRALIK EŞKİYALARI

16 ila 35 arasındaki yaş gruplarının oluşturduğu "Baltacılar" çoğunlukla varoşlarda yaşıyorlar ve işsiz. "Baltacılar'ın" büyük bir bölümünün ailelerinin bulunmadığı ve yarıya yakın kısmının evsiz oldukları biliniyor.

Baltacıların ayrıca birçok soygun, gasp, yağma ve tecavüz olayına karıştıkları belirlenmişti.

Video İçin Tıklayın


Kaynak; haber7.com
 

Benzer Konular

MURATS44

topragizbiz.com
#2
hepsi aynı mal. hayvan diyecem de , hayvanlar da işe yarıyor. bunlar ancak ..... yapıyor. asacaksın bunları. gözünün yaşına bakmadan.
 
Üst