Ne Zaman Çocuk Yapacaksınız?

Ugur

Administrator
Kıbrıs şiveli eğlenceli reklam filmi.

Daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Allah'ım sabır versin. Bu bayanın önüne dünyayı sersen neden öteki tarafa sermedin diyen tiplerden. Yani şiddete karşıyım ama ben bu bayanın azını burnunu bantlarım :D:D:D

1) Allahhhh bu adama gani gani sabir versin. Bu adam bu kariya ömrünün sonuna kadar sabir edebilirse, siraat köprüsü yata yata gecer. bu adam evlenirken akli ve kulaklari neredeymis. Nasil evlenmis bu adam.(durun ben diyeyim)
- Kesin bu adama gündüz baskasini gösterip gece bu kadini kakalamislar.
- Adalet bakani olayim, kadina siddete karsiyim lakin bu kadini döveni inanin ödüllendiririm.

1) Allahhhh bu adama gani gani sabir versin. Bu adam bu kariya ömrünün sonuna kadar sabir edebilirse, siraat köprüsü yata yata gecer. bu adam evlenirken akli ve kulaklari neredeymis. Nasil evlenmis bu adam.(durun ben diyeyim)
- Adalet bakani olayim, kadina siddete karsiyim lakin bu kadini döveni inanin ödüllendiririm.
Her ne olursa olsun dayak çözüm değil. Kimseyi haklı çıkarmaz. Mesela adam ölü taklidi yapıp kaçabilir. Neden adalet bakanı olamayacağınız belli kaptan43🤣🙄

Aynen katılıyorum her satırına hahaha
Adam sabır şerbeti içiyor galiba🤣

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Ağaç Ne Zaman Dikilir? Hangi Ağaç Hangi Mevsimde Dikilmeli?
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Genel Kültür
  • 0    2K
Türkçe İlk Defa Ne Zaman Konuşuldu?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • İlginçler
  • 0    687
Muharrem Ayı Ne Zaman Başlıyor ve Bitiyor? 2021 Aşure Günü Ne Zaman?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Dini Konular
  • 0    1K
Teşrik Tekbirleri Ne Zaman ve Nasıl Getirilir?
  • Nazenin
  • Nazenin,
  • Dini Konular
  • 1    709
Geri