Süper kahramanların ilginç otomobilleri

MURATS44

topragizbiz.com


Süper kahraman olarak adlandırdığımız dizi karakterlerinin otomobillerini tasarlasalar ortaya nasıl bir otomobil çıkar. Peki ya süper kahramanları yansıtan otomobiller hangileri sizler için derledik. Keyifli seyirler. İlk süper kahramanımız Batman oluyor. Otomobili ise BMW M2. Otomobili süper kahramana göre tasarlandığında ortaya böyle bir görsel çıkıyor.


İkinci kahramanımız Süpermen. Onun otomobili ise Bugatti Chiron. Otomobili kişiselleştirince ortaya bu sonuç çıkıyor.


Üçüncü kahramanımız ise Wonder Woman. Onun otomobili ise Lamborghini Huracan. Otomobili süper kahramana özel tasarlandığında ortaya bu sonuç çıkıyor


Dördüncü kahramanımız Aquaman. Onun otomobili ise Toyota Mirai. Otomobil kahramana göre şekillendirdirilince sonuç bu oluyor.


Beşinci kahramanımız Kaptan Amerika. Onun otomobili ise Ford Mustang Shelby GT350R. Onun otomobilini kişiselleştirdiğimizde ortaya bu sonuç çıkıyor.


Altıncı kahramanımız Iron Man. Onun otomobili ise Chevrolet Corvette Z06. Otomobili süper kahramanımıza özel kişiselleştirince sonuç bu oluyor.


Yedinci kahramanımız ise Spiderman. Onun otomobili ise Ferrari 458 Spider. Kahramana göre tasarlanan otomobilin görseli bu şekilde oluyor.


Sekizinci kahramanımız ise X-Men filminden Wolverine. Kahramanımızın otomobili ise Audi R8 oluyor.


Dokuzuncu kahramanımız ise büyük cüssesiyle HULK oluyor. Onun otomobili ise Mercedes-Benz G63 AMG 6X6. Modelin tasarımı değiştirilince ortaya bu sonuç çıkıyor.


Son kahramanımız ise Deadpool oluyor. Otomobili ise Ford Mondeo. Otomobili kişiselleştirince ortaya çıkan sonuç bu oluyor.

 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst