Sohbet [Tb] Toc - Xenforo İçindekiler Tablosu (Tables Of Contents)

25 konuya alakalı yazı kusura bakmada sen dinime imanıma küfretmişsin zorla köle tabiri çalış yoksa ekmek yok - iyilik karşılıksız olmaz iyilik istiyorsan çalışacaksın köle . yazmıyorum da indirmiyorum da gerekyok ben kimsenin ne kölesi ne köpeği değilim
Şu hayır mübarek gecede yazdıklarına bir bak. Seni Allah'a havale ediyorum, yolun açık olsun.

:) İşte böyle insanlarda var maalesef.

25 konuya alakalı yazı kusura bakmada sen dinime imanıma küfretmişsin zorla köle tabiri çalış yoksa ekmek yok - iyilik karşılıksız olmaz iyilik istiyorsan çalışacaksın köle . yazmıyorum da indirmiyorum da gerekyok ben kimsenin ne kölesi ne köpeği değilim
Kafana silah mı dayadılar senin de havlıyorsun. Eklentiyi uğraşmış yapmış adam, isteyen varsa 25 konuya alakalı mesaj at demiş madem zor geldi ne havlıyorsun.

Eklenti yayından kaldırılmıştır. Eklentiye sahip olan arkadaşlar güle güle kullansınlar.

Gerek yoktu reis. Yanlış yapmışsın. Bir kişinin sözüne bakıp yanlış karar verdin. Her gelene bir eklenti kalırırsan işimiz var. Eklentiyi yükle geri. Konu kapandı gitti. gereksiz insanların sözüne bakıpta siteyi bozma.

Geri