Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu

MURATS44

topragizbiz.com

Genel Tablo



22 Eylül 2020 Günlük Corona Virüs Tablosu




 
Son düzenleme:

Ugur

Administrator
TarihToplam Test SayısıToplam Hasta SayısıToplam Vefat SayısıHastalarda Zatürre Oranı (%)Ağır Hasta SayısıToplam İyileşen Hasta SayısıBugünkü Hasta SayısıBugünkü Test SayısıBugünkü Vefat SayısıBugünkü İyileşen Sayısı
22 Eylül9.496.268306.3027.6396.71.522269.6961.692114.311651.261
21 Eylül9.381.957304.6107.5746.81.491268.4351.743112.942681.202
20 Eylül9.269.015302.8677.5067.01.456267.2331.51995.321611.116
19 Eylül9.173.694301.3487.4457.01.432266.1171.53897.416681.312
18 Eylül9.076.278299.8107.3777.11.402264.8051.771111.113621.060
17 Eylül8.965.165298.0397.3157.11.372263.7451.648109.985661.143
16 Eylül8.855.180296.3917.2497.11.351262.6021.771112.645631.342
15 Eylül8.742.535294.6207.1867.11.327261.2601.742110.412671.202
14 Eylül8.632.123292.8787.1197.11.301260.0581.716112.563631.225
13 Eylül8.519.560291.1627.0567.21.267258.8331.52796.097571.102
12 Eylül8.423.463288.1266.9517.31.241257.7311.50998.326481.207
11 Eylül8.325.137288.1266.9517.31.223256.5241.671112.213561.117
10 Eylül8.212.924286.4556.8957.31.209255.4071.512107.702581.219
9 Eylül8.105.222284.9436.8377.41.181254.1881.673111.19355943
8 Eylül7.994.029283.2706.7827.51.159253.2451.761110.565521.093
7 Eylül7.883.464281.5096.7307.61.118252.1521.703103.925571.047
6 Eylül7.779.539279.8066.6737.61.102251.1051.57896.842531.013
5 Eylül7.682.697278.2286.6207.51.091250.0921.67399.49756984
4 Eylül7.583.200276.5556.5647.51.076249.1081.612117.113531.021
3 Eylül7.466.087274.9436.5117.61.041248.0871.642110.225491.211
2 Eylül7.355.862273.3016.4627.61.017246.8761.596107.92745947
1 Eylül7.247.935271.7056.4177,6991245.9291.572109.443471.003
31 Ağustos7.138.492270.1336.3707,5961244.9261.587110.102441.087
30 Ağustos7.028.390268.5466.3267,5945243.8391.48291.302421.027
29 Ağustos6.937.088267.0646.2847,4917242.8121.549101.414391.003
28 Ağustos6.835.674265.5156.2457,4896241.8091.517107.814361.017
27 Ağustos6.727.860263.9986.2097,3862240.7921.491106.11126995
26 Ağustos6.621.749262.5076.1837,4841239.7971.313100.109201.002
25 Ağustos6.521.640261.1946.1637,4811238.7951.50298.23124887
24 Ağustos6.423.409259.6926.1397,4796237.9081.44395.94318743
23 Ağustos6.327.466258.2496.1217,5783237.1651.21780.30219795
22 Ağustos6.247.164257.0326.1027,4762236.3701.30993.00722801
21 Ağustos6.154.157255.7236.0807,3749235.5691.20392.22722772
20 Ağustos6.061.930254.5206.0587,3735234.7971.41292.30119882
19 Ağustos5.969.629253.1086.0397,4719233.9151.30387.223231.002
18 Ağustos5.882.406251.8056.0167,5703232.9131.26382.31820942
17 Ağustos5.800.088250.5245.9967,5686231.9711.22374.846221.002
16 Ağustos5.725.242249.3095.9747,6679230.9691.19265.95619997
15 Ağustos5.659.286248.1175.9557,6668229.9721.25667.21421992
14 Ağustos5.592.072246.8615.9347,8656228.9801.22670.19222923
13 Ağustos5.521.880245.6355.9127,9647228.0571.24366.89221968
12 Ağustos5.454.988244.3925.8918,2632227.0891.21267.23718934
11 Ağustos5.387.751243.1805.8738,2617226.1551.18361.716151.185
10 Ağustos5.326.035241.9975.8588,2603224.9701.19362.219141.211
9 Ağustos5.263.816240.8045.8448,1596223.7591.18261.446151.103
8 Ağustos5.202.370239.6225.8298,1587222.6561.17263.842161.082
7 Ağustos5.138.528238.4505.8138,3586221.5741.18556.726151.028
6 Ağustos5.081.802237.2655.7988,3580220.5461.15354.494141.040
5 Ağustos5.027.308236.1125.7848,4582219.5061.17853.842191.015
4 Ağustos4.973.466234.9345.7658,5583218.4911.08346.24918994
3 Ağustos4.927.217233.8515.7478.4580217.49799541.301191.003
2 Ağustos4.885.916232.8565.7288.5582216.49498740.24718978
1 Ağustos4.845.669231.8695.7108.7586215.51699644.84619981
31 Temmuz4.800.823230.8735.6918.8582214.53598246.49217996
30 Temmuz4.454.331229.8915.6749.3561213.53996743.96715982
29 Temmuz4.711.095228.9245.6599.4542212.55794245.71214996
28 Temmuz4.665.383227.9825.645211.56196347.412151.092
27 Temmuz4.617.971227.0195.630210.46991945.28317982
26 Temmuz4.572.688226.1005.613209.48792740.016171.010
25 Temmuz4.532.672225.1735.596208.47792143.312161.103
24 Temmuz4.489.360224.2525.580207.37493742.986171.009
23 Temmuz4.446.374223.3155.563206.36591343.343181.151
22 Temmuz4.403.031222.4025.545205.21490243.404191.203
21 Temmuz4.359.627221.5005.526204.01192842.846181.009
20 Temmuz4.316.781220.5725.508203.00293143.40417992
19 Temmuz4.273.377219.6415.491202.01092441.31016997
18 Temmuz4.232.067218.7175.475201.01391840.943171.179
17 Temmuz4.191.124217.7995.458199.83492641.215181.014
16 Temmuz4.149.909216.8735.440198.82093342.411211.087
15 Temmuz4.107.498215.9405.419197.73394742.320171.013
14 Temmuz4.065.178214.9935.402196.72099243.231201.049
13 Temmuz4.021.947214.0015.382195.6711.00846.492191.156
12 Temmuz3.975.455212.9935.363194.5151.01245.232191.298
11 Temmuz3.930.223211.9815.344193.2171.01648.813211.334
10 Temmuz3.881.410210.9655.323191.8831.00348.787231.493
9 Temmuz3.832.623209.9625.300190.3901.02450.103182.879
8 Temmuz3.782.520208.9385.282187.5111.04149.302222.219
7 Temmuz3.733.218207.8975.260185.2921.05350.545192.297
6 Temmuz3.682.673206.8445.241182.9951.08652.193162.315
5 Temmuz3.630.480205.7585.225180.6801.14846.414191.188
3 Temmuz3.535.818203.4565.186178.2781.17252.141191.313
2 Temmuz3.483.677202.2845.167176.9651.18649.714171.543
1 Temmuz 3.433.963201.0985.150175.4221.19252.313192.311
30 Haziran3.381.650199.9065.131173.1111.29350.492161.302
29 Haziran3.331.158198.6135.115171.8091.37451.014181.214
28 Haziran3.280.144197.2395.097170.5951.35648.309151.413
27 Haziran3.231.835195.8835.082169.1821.37245.213171.984
26 Haziran3.186.622194.5115.065167.1981.39651.198191.492
25 Haziran3.135.424193.1155.046165.7061.45852.303211.472
24 Haziran3.083.121191.6575.025164.2341.49253.486241.386
23 Haziran3.029.635190.1655.001162.8481.26842.982271.315
22 Haziran2.986.653188.8974.974161.5331.21241.413241.293
21 Haziran2.945.240187.6854.950169.2401.19240.496231.412
20 Haziran2.904.744186.4934.927158.8281.24841.112221.312
19 Haziran2.863.632185.2454.905157.5161.21441.316231.494
18 Haziran2.822.316184.0314.882156.0221.30448.412211382
17 Haziran2.773.904182.7274.861154.6401.42952.901191.261
16 Haziran2.721.003181.2984.842153.3791.46746.800171.015
15 Haziran2.674.203179.8314.825152.3641.59242.03218947
14 Haziran2.632.171178.2394.807151.4171.56245.176151.330
13 Haziran2.586.995176.6774.792150.0871.45945.09214985
12 Haziran2.541.903175.2184.778149.1021.19541.013151.242
11 Haziran2.500.890174.0234.763147.86098749.190171.021
10 Haziran2.451.700173.0364.746146.83992236.521172.241
9 Haziran2.415.179172.1144.729144.59899337.225183.218
8 Haziran2.377.954171.1214.711141.38098939.361193.411
7 Haziran2.338.593170.1324.692137.96991435.335232.647
6 Haziran2.303.258169.2184.669135.32287835.846211.922
5 Haziran2.267.412168.3404.648133.40093057.829181.622
4 Haziran2.209.583167.4104.630131.77898854.23421926
3 Haziran2.155.349166.4224.609130.85286752.30524931
2 Haziran2.103.044165.5554.585129.92178632.32522974
1 Haziran2.070.719164.7694.563128.94782731.52523974
31 Mayıs2.039.194163.9424540127.97383935.60025989
30 Mayıs2.003.594163.1034515126.98498339.230261.021
29 Mayıs1.964.364162.1204.489125.9631.14136.155281.594
28 Mayıs1.928.209160.9794.461124.3691.18233.559301.576
27 Mayıs1.894.650159.7974.431122.7931.03521.043341.286
26 Mayıs1.873.607158.7624.397121.50794819.853281.492
25 Mayıs1.853.754157.8144.369120.01598721.492291.321
24 Mayıs1.832.262156.8274.340118.6941.14124.589321.092
23 Mayıs1.807.673155.6864.308117.6021.18640.178321.491
22 Mayıs1.767.495154.5004.276116.11195237.507271.121
21 Mayıs1.729.988153.5484.249114.99096133.633271.003
20 Mayıs1.696.355152.5874.222113.98797220.838231.092
19 Mayıs1.675.517151.6154.199112.8951.02225.382281.318
18 Mayıs1.650.135150.5934.171111.5771.15825.141311.615
17 Mayıs1.624.994149.4354.140109.9621.36835.369441.825
16 Mayıs1.589.625148.0674.096108.1371.61042.236412.004
15 Mayıs1.547.389146.4574.055106.1331.70838.565482.103
14 Mayıs1.508.824144.7494.007104.0301.63534.821552.315
13 Mayıs1.474.003143.1143.952101.7151.63933.332582.826
12 Mayıs1.440.671141.4753.89498.8891.70437.351533.109
11 Mayıs1.403.320139.7713.84195.7801.11432.722553.089
10 Mayıs1.370.598138.6573.78692.6911.54236.187473.211
9 Mayıs1.334.411137.1153.73989.4801.54635.605503.084
8 Mayıs1.298.806135.5693.68986.3961.84833.687483.412
7 Mayıs1.265.119133.7213.64182.9841.97730.395574.782
6 Mayıs1.234.724131.7443.58478.2022.25330.303644.917
5 Mayıs1.204.421129.4913.52073.2851.83233.283595.119
4 Mayıs1.171.138127.6593.46168.1661.61435.771645.015
3 Mayıs1.135.367126.0453.39763.1511.67024.001614.892
2 Mayıs1.111.366124.3753.33658.2591.98336.318784.451
1 Mayıs1.075.048122.3923.25853.8082.18841.431844.922
30 Nisan1.033.617120.2043.17448.8862.61542.004934.846
29 Nisan991.613117.5893.08144.0222.93643.498895.231
28 Nisan948.115114.6532.99238.8092.39229.230925.018
27 Nisan918.885112.2612.90033.7912.13120.143954.651
26 Nisan898.742110.1302.80529.1402.35730.177993.558
25 Nisan868.565107.7732.70625.5822.86138.3081063.845
24 Nisan830.257104.9122.60021.7373.12238.3511093.246
23 Nisan791.906101.7902.49118.4913.11640.9621152.014
22 Nisan750.94498.6742.37616.4773.08337.5351171.559
21 Nisan713.40995.5912.25914.9184.61139.4291191.488
20 Nisan673.98090.9802.14013.4304.67439.7031231.454
19 Nisan634.27786.3062.01711.9763.97735.3441271.523
18 Nisan598.93382.3291.89010.4533.78340.5201211.822
17 Nisan558.41378.5461.7698.6314.35340.2701261.542
16 Nisan518.14374.1931.6437.0894.80140.4271251.415
15 Nisan477.71669.3921.5185.6744.29134.090115875
14 Nisan443.62665.1111.4034.7994.06233.070107842
13 Nisan410.55661.0491.2963.9574.09334.45698511
12 Nisan376.10056.9561.1983.4464.78935.72097481
11 Nisan340.38052.1671.1012.9655.13833.17095542
10 Nisan307.21047.0291.0062.4234.74730.86498281
9 Nisan276.33842.2829082.1424.05628.57896296
8 Nisan247.76838.2268121.8464.11724.90087264
7 Nisan222.86834.1097251.5823.89220.02376256
6 Nisan202.84530.2176491.3263.14821.40075284
5 Nisan181.44527.0695741.0423.13520.06573256
4 Nisan161.38023.9345017863.01319.66476302
3 Nisan141.71620.9214254842.78616.16069
2 Nisan125.55618.1353564152.45618.75779
1 Nisan106.79915.6792773332.14814.39663
31 Mart92.40313.5312142432.70415.42246
30 Mart76.98110.8271681621.61011.53537
29 Mart65.4469.2171311051.8159.98223
28 Mart55.4647.402108701.7047.64116
27 Mart47.8235.69892422.0697.53317
26 Mart362975
25 Mart243359
24 Mart187244
23 Mart152937
22 Mart123630
21 Mart94721
20 Mart6709
19 Mart3594
18 Mart1912
17 Mart981
16 Mart47
15 Mart18
14 Mart6
13 Mart5
12 Mart1
11 Mart1
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst