Üst
Almanyalı Türk Şanlıurfa'da Kaza Yaptı

Almanyalı Türk Şanlıurfa'da Kaza Yaptı

Ugur

Administrator

kazasanliu.webp
kazasanliu.webp
ŞANLIURFA'da 45 yaşındaki Mehmet Akdemir, devrilen otomobilinde yaşamını yitirdi.

Kaza, saat 18.00 sıralarında Şanlıurfa- Gaziantep karayolunun 14'üncü kilometresinde meydana geldi.

Almanya'dan izinli olarak Türkiye'ye gelen Mehmet Akdemir yönetimindeki Almanya plakalı otomobilin direksiyon kontrolünü yitirdi. Yol kenarındaki kayalıklara çarparak devrilen otomobil hurdaya dönerken, Mehmet Akdemir araç içinde can verdi.


Kaza haberini alarak olay yerine gelen Akdemir'in yakınları sinir krizleri geçirdi.

DHA
 
Şanlıurfa'da cumartesi günü otomobili kayalıklara çarparak yaşamını yitirdiği sanılan Mehmet Akdemir’in, otopsisinden çok ilginç bir sonuç çıktı.

Akdemir'in kaza nedeniyle değil, vücuduna isabet eden 4 kurşunla öldüğü anlaşıldı. Güvenlik güçleri, Akdemir'in kendisine saldıranlardan kaçmaya çalıştığı ve bu sırada otomobiliyle kaza yaptığını belirtirken maktülün ölümüne yol açan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Almanya ve Bulgaristan’da otomobil satışı yaptığı öğrenilen 45 yaşındaki Mehmet Akdemir, yönetimindeki Bulgaristan plakalı otomobiliyle cumartesi günü Şanlıurfa-Gaziantep Karayolu'nun 14. km'sinde kayalıklara çarpmış olarak bulundu. Yapılan araştırmaya göre alacak verecek meselesinden dolayı bazı akrabalarıyla husumeti bulunduğu bilgisine ulaştı.

Jandarma, yakınlarının bilgisine başvurduğu Akdemir’in ölümüne yol açan tabancayı ateşleyen kişi veya kişilerin kimliklerinin belirlenerek yakalanması için çalışmasını sürdürüyor.
 
Geri