İncinmişsin dedi (+18)

psikologlar bu yüzden var. arada böyle oluyor. şimdi ayrılık nereeeee kelle paça nereee halı saha neree kurumsal tema nereee. nerden nereye hahaha hahaha konuştukça daha çıkacak gibi. tünelin ucu çok derin hahaha

Ben anlatırım, konuşmayı da çok severim. Benim yaşım 31, sizlere göre belki gencimdir ama yaşadığım olayları hikaye gibi anlatmaya bayılırım. :D

Toğrağız sonuçta biz, o nedenle anlatırım her daim :) Şimdi müsaadenizle, biraz uyusam iyi olacak sanırım. Ya da yatağa geçeyim sırtım ağrımaya başladı :) @Ugur abi sonsuz teşekkür ediyorum abi, Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

Allah'a emanetsiniz. Gündüz görüşürüz inşallah

Bizim bi tanıdık vardı. Yaptığı işi anlatması da , yaptığı iş kadar sürerdi. Yarım saatlik bir iş yaptıysa anlatması da tam yarım saat. hahaha bir kaza hikayesi var onuda anlatıım bi ara :D

Bizim bi tanıdık vardı. Yaptığı işi anlatması da , yaptığı iş kadar sürerdi. Yarım saatlik bir iş yaptıysa anlatması da tam yarım saat. hahaha bir kaza hikayesi var onuda anlatıım bi ara :D

Yarım saat sürerse ben yatarım üstadım :D

Ben özet geçerim 30 dakikalık bir işi 3 dakikada anlatır geriye kalan 27 dakikada da güldürürüm :D

Sizi tanımak mutlu etti sayın hocam, hoşçakalın :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Veteriner ‘ölür’ dedi, bahçe hortumundan yaptığı damarla atını kurtardı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri
  • 0    535
Dedi!
  • M
  • Muhtazaf,
  • Sohbet Odası
  • 1    2K
Allah ac "O'nu Sevin" Dedi