Üst
Kurukafa ve Kemik Sembolü

Kurukafa ve Kemik Sembolü

BULUT

Super Moderator

Kurukafa ve Kemik Sembolü
Kurukafa ve Kemik Sembolü
Günümüzde her alanda kullanılan İlluminati sembollerinden biri de hiç şüphesiz "Kurukafa" ve "Kemik" sembolüdür. Bu sembolü genellikle çocuk giyim, bayan giyim, yiyecek, içecek ve oyuncak sektörlerinde rahatlıkla görebiliyoruz. Fakat pek az kişi, bu sembolün gerçek anlamını bilmektedir. Birçok insan, bu sembolün korsanlardan gelen bir sembol olduğunu zannetmektedir. Fakat durum, öyle zannedildiği gibi değildir.

"Kurukafa" ve "Kemik" sembolünün dünyada bu kadar yaygın bir şekilde her alanda kullanılması ve reklamının her yerde yapılması, aslında Satanist örgüt İlluminati’nin ABD ayağı olan "Skulls And Bones" (Kurukafa ve Kemik) örgütüne dayanmaktadır. "Skull And Bones", Yale Üniversitesi'nde kurulmuş gizli bir Satanist cemiyettir. Resmi olarak“Russell Trust Association” olarak yapılanmıştır. 1832 yılında ABD’nin en eski üniversite cemiyeti olan Phi Beta Kappa üyesi William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından kurulmuştur. 1992’ye kadar sadece erkekleri üyeliğe kabul etmiştir. Armasındaki 322 sayısı, Satanist örgüt İlluminati’yi kuran Adam Weishaupt>’un ölümüyle ilgilidir. Adam Weishaupt, 18 kasım 1830 tarihinde ölmüştür. Yani yılın 322. günü. (322 sayısı hakkında günümüzde bir çok iddia vardır.)

Bütün dünyaya yaydıkları "Kurukafa" ve "Kemik" sembolü, onlara göre dünyadaki şeytânî cinlerin ve ifritlerin, bu sembolü üzerinde taşıyan veyahut odasında, evinde bulunduran insanlar ile daha kolay iletişime geçmesini ve rahat bir şekilde hareket etmesini sağlıyor. Bu sembol, kendi etrafına negatif şeytânî bir enerji yayıyor ve Şeytan’a tapanların Cehennem’deki hallerini kısaca gösteriyor.

Zira Allah, Kurân-ı Kerîm’de buyuruyor:

"Âyetlerimizi inkâr edenleri ateşe sokarız; onların derileri yandıkça, daha fazla acı duymaları için derilerini değiştiririz. Allah, güçlü ve hakîmdir!" (Nisa Suresi 56 Ayet),,


Uyanık olalım, uyuyanları uyandıralım, çocuklarımızı ve gençlerimizi bu tür sembol ve işaretlerden lütfen uzak tutalım..
 
Geri