Real maci sonrasi Gs'liler Terim dedi Baska birsey demedi

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Katılım
16 Nisan 2013
Real Madrid mağlubiyeti sonrası kulübün yöneticisinin, Terim hakkında ağır yorumlarda bulunduğu iddia ediliyor.

Farklı yenilgi, G.Saray yönetimi içinde biriken rahatsızlığı patlattı. Terim’in çifte görevine duyulan rahatsızlık protokol tribününde Adnan Nas tarafından dile getirildi: “G.Saray’la ilgilenmezse böyle olur. Bari biraz da Fener’e vakit ayırsın.”

G.Saray yöneticisinden Fatih Terim’e şok tepki!

Uzun süredir Terim’in Milli Takım’ı da yönetmesine tepkili olan sarı kırmızılı yöneticilerden Adnan Nas dün adeta patladı.
G.Saray-Real Madrid maçını protokol tribününde izleyen G.Saraylı taraftarlar, yönetim kurulu üyesi Adnan Nas’ın Fatih Terim’e yönelik kullandığı ifadeler ve tepki sonrasında deyim yerinde ise şoka uğradı.

OLACAĞI ZATEN BUYDU

Ünal Aysal’ın 2. döneminde de yer alan, yönetimin önemli ismi Adnan Nas, Real Madrid’in aldığı farklı galibiyet ve bozgun sonrasında Fatih Terim’e sert ifadelerle yüklendi.
Nas, “Fatih Terim gitsin bundan sonra Fenerbahçe’yi de çalıştırsın. Biraz da Fenerbahçe’ye vakit ayırsın. Milli Takımı çalıştırıp Galatasaray’a vakit ayırmazsa takımın hali böyle olur” diye tepki gösterdi.

ŞOK SÖZLER TERİM’E İLETİLDİ

Nas, Terim’in oyuncu tercihlerini de eleştirirken, “Bruma kenarda dururken Engin Baytar’ı Real Madrid’e karşı oynatırsan sonuç bu olur” şeklinde konuştu.
Adnan Nas’ın kullandığı bu ifadeleri tribünde bulunan birçok kişi net şekilde duydu. 90 dakika bitimi ise bu sözlere tanık olan G.Saraylı bir taraftar, Terim’e Nas’ın konuşmasını aynen iletti.
Öte yandan, Adnan Nas’ın eşi Nesrin Nas da twitter hesabından “Yalanlamaya gerek yok ki. Bu TFF operasyonuna sitemdir. Galatasaray’ın konsantrasyonu bozulmuştur. TFF istediği amaca ulaşmıştır” protokoldeki konuşmayı doğruladı.
 
Iki mac kazandimi aslan, imparator, kral,bir mac kaybettimi.... Futbolun adaleti yok.
 
Geri