Reynmen - Derdim Olsun

Ugur

Administrator
Reynmen, kanalına yüklediği video ile tarihe geçti. Videoyu yükledikten sadece 6 saat sonra, Aleyna Tilki‘nin “Dipsiz Kuyu” şarkısıyla 2 ayda ulaştığı 650 bin beğeni rakamını geçen Reynmen, yeni videosunun 24 saat dolmadan 6.3 milyon izlenmesi ile beraber YouTube Türkiye‘nin bu konudaki rekorunu da ele geçirmiş oldu.

Reynmen, videosuyla 1 milyon beğeniye en hızlı ulaşan kişi oldu ve bu rekoru da kırdı!

2. günde videonun izlenme sayısı yaklaşık 20 milyon...

Derdim Olsun Şarkı Sözleri​

Derdim olsun
Kadehler dolsun
Ben kaybederken Azrail seyre dursun
Dinliyorsun, görmüyorsun
Kurban ederler kimlerle geziyorsun.
Kaç cehennem söndü içimde bilmiyorum
Deli sanıyorlar
Beni arıyorlar
Görenler var mı?
Düşen bu yaprağım gençliğimin rüyasıymış
Kağıda yaza yaza
Hasretim beyaza
Kararı vermişim ben ellerimse kanlıymış
Tanrı vurdu saza
Ölmeden mezara

Reynmen’in tarihi videosu çalıntı çıktı!​

“Derdim Olsun” şarkısının klibi Reynmen‘in kanalına yüklendikten 6 saat sonrasında Aleyna Tilki‘nin “Dipsiz Kuyum” şarkısıyla 2 ayda ulaştığı 650 bin beğeni rakamını geçmiş ve 24 saat dolmadan 6.3 milyon izlenmesi ile beraber YouTubeTürkiye‘nin “24 saat içerisinde en çok izlenme” rekorunu kırmıştı.

Ancak Twitter üzerinden paylaşılan görüntülerde ortaya çıkan durum, Reynmen‘in videosu hakkında oldukça konuşulacak bir gerçeği ortaya çıkardı. Tweet üzerinde, Reynmen‘in klibinden ve 2011 yapımı “Mahna Mahna Killer” kısa filminden planlar üst üste konulmuş.

YouTube Türkiye tarihinin 3 rekorunu birden kıran ve şu anda halen YouTube Türkiye trendlerinde bulunan video toplamda 67 milyon kez izlendi. Fakat, herkes tarafından oldukça konuşulan videonun bazı planlarının 2011 yılında çekilmiş bir kısa filmden alınmış olması herkesi şoka uğrattı.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Reynmen - Aykız
  • Ugur
  • Ugur,
  • Müzik
  • 0    2K
Derdim Çoktur Hangisine Yanayım Söz ve Notaları
  • Celik
  • Celik,
  • Türküler - Söz ve Notalar
  • 0    20K
Kulağımıza Küpe Olsun
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri
  • 0    586
Almanya gibi yerde selden 156 kişi öldü, daha ne olsun?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Makaleler
  • 0    806
Geri