Sohbet [Tb] Toc - Xenforo İçindekiler Tablosu (Tables Of Contents)

Çok sağlam bir eklentiye benziyor. Emeklerine sağlık.

25 konuya alakalı yazı kusura bakmada sen dinime imanıma küfretmişsin zorla köle tabiri çalış yoksa ekmek yok - iyilik karşılıksız olmaz iyilik istiyorsan çalışacaksın köle . yazmıyorum da indirmiyorum da gerekyok ben kimsenin ne kölesi ne köpeği değilim

Gördünmü konuna en alakalı yorum bu olsa gerek

gereksiz bir cümle. alakası yok.

şu mubarek gecede bana yaptırdığına bak

İnsanlarımız beleşçiliğe alışmış. Zor değil bir teşekkür etmek. Ama alıp çıkmak daha mantıklı :)

Bence yaptırana değil , böyle bir gecede ne yaptığına bak :) kalp kırıp suçu başkasına atmakla haklı olunmuyor maallesef. bu kadar söz yerine bir teşekkür edip yardım isteseydin herkesin yararına olurdu. Bence yorumunu düzelt ve olması gerektiği gibi yaz. bu gecenin hürmetine

Bence yaptırana değil , böyle bir gecede ne yaptığına bak :) kalp kırıp suçu başkasına atmakla haklı olunmuyor maallesef. bu kadar söz yerine bir teşekkür edip yardım isteseydin herkesin yararına olurdu. Bence yorumunu düzelt ve olması gerektiği gibi yaz. bu gecenin hürmetine
Beleş hangi bileşi ben 20 dk dır uyelikle uğraştım yok mail yok uygulama indir kod al ws ws sonrada beleşmi oluyor, ve 1 yorum değil 25 konuya alakalı yorum yazıp sonra özel mesaj atıp onu bekleyeceğim sonrada haksız benim öylemi siz iyilik yapıyorsunuz öylemi bana yapmayın istemiyorum şu üyeliğimide silin gitsin zorbalık yapan siz hatalı suçlu ben

yorumunla yanlışlardasın. 25 konu fazla değil. ama bu eklenti yapılırken ne kadar zaman harcandı? Tahmin et. Ayrıca istemiyorsan hiç girmeyebilirdin de. Gerçekten bu mübarek günde çok ayıp ediyorsun. Yetkim olsa ben çoktan silerdim. Çünkü bir muhabbet ortamında bu tür tavırlara hiç gerek yok. Şu an bile istersen çıkabilirsin. ama kalp kırmadan.

Peygamber efendimizin " kalp kırmak kabeyi yıkmaktan daha kötüdür" sözünü bir araştır ve ona göre davran. Aklı başında bir insana yakışan en güzel söz , bir selamdır. Karşılıklı olsun herşey güzel olsun. :) olmaz mı?

Ya da şöyle. 25 mesaj konu olmasa. Eklenti açık olsa. Gelip direk indirip anında çıkacaktın. bunu herkes böyle yapıyor. iş görülene kadar. Bu herkese mahsus bir şey. emeğe saygı istemek te haksızlık olmasa gerek kardeş .

Geri