Ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası hayatını kaybetti

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
bc8054ca7c367d96076c92bd9d96d6e6e9d8fe22be8c7f1945.jpg

Çocuklar Duymasın dizisindeki başarısıyla akıllara kazınan yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası Muhittin Saçıntı, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

GEZMEK İÇİN GİTTİĞİ MEMLEKETİNDE HAYATINI KAYBETTİ

74 yaşındaki emekli astsubay Muhittin Saçıntı, gezmek için geldiği memleketi Sungurlu ilçesine bağlı Gökçam köyünde kalp krizi geçirdi. 112 Acil Servis ekiplerince yapılan ilk müdahale ile duran kalbi yeniden atmaya başlayan Saçıntı, Çorum Özel Hastanesine kaldırıldı.
Yoğun bakım servisine alınan Muhittin Saçıntı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

"VAKİT VARKEN BABALARINI SEVDİKLERİNİ SÖYLEMEYE ÇEKİNMESİNLER"
Babası hayatını kaybetmeden önce gittiği hastane önünde açıklama yapan Müfit Can Saçıntı, şunları söylemişti: "Babam köyünü çok seviyor. Her yıl doğup büyüdüğü köyüne gelir, gider. Bu sene de o çok sevdiği köyüne geldi. Köydeyken kalp krizi geçirmiş, kalbi durmuş, hastaneye kaldırmışlar. Şimdi solunum cihazına bağlı yaşatılıyor. Biz de bir ümit bekliyoruz. Bu vesileyle ben de bir şey söylemek istiyorum.

c3a51ca7549ce97bbd884559354e60732cf1e73964f0316a2f.jpg

Bizim toplumumuz özellikle erkekler, babalarını sevseler; ancak pek fazla babalarını sevdiklerini ifade edemezler. Babalar da çocuklarını çok sever, onlar da pek ifade edemezler. Benim babam da her ne kadar sevgi dolu bir insan olsa da biz de bunu ona kolay kolay ifade edemiyoruz. Ben bunu ifade edebilmek için, onu ne kadar çok sevdiğimi ifade edebilmek için 2 film çektim. Lütfen, vakit varken babalarını sevdiklerini söylemeye çekinmesinler"

Kaynak

Allah rahmet eylesin, toprağı bol mekanı cennet olsun.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Ünlü oyuncu Kemal Kuruçay hayatını kaybetti
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 1    912
Ünlü Olmak İstedi Hayatı Karardı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 0    199
Tarihteki En Ünlü  Korsan  Gemileri