Korku Yedi Yaşındaki Adrianna Hutto'nun Gizemli Ölümü

Ugur

Administrator
Katılım
8 Nisan 2013
Adrianna HuttoAdrianna Elaine Hutto (16 Eylül 1999 - 8 Ağustos 2007), Esto, Florida'da yaşayan 7 yaşında Amerikalı bir kızdı. 8 Ağustos 2007'de Adrianna'nın annesi Amanda E. Lewis, 911'i arayarak kızını ailenin havuzunda bulduğunu ve nefes almadığını bildirdi. Acil durum personeli Adrianna'yı yakındaki Bay Medical hastanesine götürdü, vardıktan yaklaşık bir saat sonra öldüğü açıklandı. Adrianna'nın o zamanlar 6 yaşında olan üvey kardeşi A.J. polise, annesinin Adrianna'yı bir tür fiziksel ceza olarak havuza "bastığına" tanık olduğunu söyleyene kadar ölüm başlangıçta bir kaza olarak değerlendirildi.

Soruşturma​

Amanda E. LewisSoruşturma sırasında polis, Adrianna'ya dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu (DEHB) tanısı konulduğunu keşfetti ve Lewis, başlangıçta kızıyla bağ kurmakta zorlanırken, Adrianna'ya olan sevgisinin zamanla arttığını belirtti. Müfettişler ne Adrianna'nın ne de A.J'nin evde hiç oyuncakları olmadığını farketti. Lewis, oyuncakların bir hafta boyunca ceza olarak alındığını ve oyuncakların bir kulübede saklandığını belirtti. Kulübeyi arayan müfettişler, kulübede hiçbir oyuncak veya onların orada olduklarını gösteren herhangi bir kanıt bulunmadığını kaydetti. Lewis, kızını öldürmediğini iddia ettiği yalan makinesi testine başvurdu ve testi geçti.

Eylül 2007'de Lewis tutuklandı ve birinci derece cinayetle suçlandı. Kendisine kasıtsız adam öldürme suçunu kabul etmesini ve on yıl hapis cezası almasını gerektirecek bir savunma pazarlığı teklif edildi, o ise mahkemeye çıkma lehine bu cezayı reddetti.

Duruşma​

Lewis, Şubat 2008'de mahkemeye çıktı; burada A.J. tanık olarak sunuldu ve A.J. güvenilir bir tanık değildi, çünkü daha sonraki sorgulamalar sırasında hikayesi birkaç kez değişmişti. Mahkemeye sunulan diğer kanıtlar arasında Dr. Charles Siebert tarafından yapılan bir otopsi, Lewis'in iş arkadaşlarının ifadeleri, kötü temizlik kanıtları ve Lewis'in oyuncakların nerede olduğuna ilişkin açıklaması da dahil olmak üzere oyuncak eksikliği yer alıyordu. İddia makamı ayrıca Adrianna'nın alnında A.J.'nin ifadesiyle bağlantılı çok sayıda morluk olduğuna dikkat çekti Davanın mahkemeye sunulmasından dört gün sonra ve yalnızca iki saatlik (öğle yemeği dahil) müzakerenin ardından jüri, Lewis'i birinci derece cinayetten ve ağırlaştırılmış çocuk istismarından suçlu buldu. Aynı yılın Mart ayında Lewis, şartlı tahliye imkânı olmaksızın ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
 
Geri