Üst
Kaptan43

Yükleyemiyormusunuz iOS 7'yi Buyurun Okuyun

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7, dün akşam yayınlanırken Apple'ın iOS platformuna yoğun ilgi sistemin indirilme süresini kimi ülkelerde saatlere varan sürelerde uzattı.

Apple’ın merakla beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 7 dün akşam itibariyle yayınlanmaya başlandı. iOS 7, dünya genelindeki yüz milyonlara varan iOS cihaz kullanıcıları tarafından ilk sunulduğu andan itibaren yoğun talep görerek indirilmeye başlandı.

iOS 7'nin indirilme süresi ise oldukça uzun sürdü. İlk olarak ortalama “40 dakika” sürede indirilecek şekilde yüklenmeye başlanan iOS 7, kısa bir süre sonra “indirilmenin tamamlanmasına 2 saat kaldı” bilgisiyle indirilmeye devam etti. Ancak bu noktada download'un çoğu ülkede sorunla karşılaşarak hata verdiği bilgisine ulaşıldı.

Twitter’dan yapılan paylaşımlarda dün akşamki indirilme süresinin 3 saati aşabildiği belirtilirken genel olarak Apple iOS 7.0, 2 saate yakın sürede indi.

Ufak bir hatırlatma: iOS 7.0 Güncellemesini yüklemek isteyenler itunes yoluyla sistemlerini rahatça güncelleyebilirler. Böylece cihazınızın boş disk kapasitesi isteminden de kurtulmuş oluyorsunuz.. yaklaşık 10 dakika gibi bir sürede Windows ya da OS tabanlı bilgisayar üzerinden güncelleme işlemini gerçekleştirmek mümkün.

Kaynak: Shiftdelete
 
Geri